Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Biuro rachunkowe KT-Office Kinga Tomczak

Biura rachunkowe Lublin | http://www.kt-biurorachunkowe.pl/


Przedsiębiorca, który chce, by jego księgowością zajęła się wyspecjalizowana firma, powinien dokonać jej wyboru z uwzględnieniem kilku istotnych czynników. Jednym z nich jest to, czy firma księgowa prowadzona jest jednoosobowo, czy też zatrudnia pracowników. To ważne, bo w przypadku choroby księgowego prowadzącego działalność osobiście nikt go nie zastąpi, a wtedy mogą powstać zaległości w rozliczeniach podatkowych.

Nie bez znaczenia jest adres. Lepiej, gdy do biura rachunkowego jest blisko, bo przedzieranie się z dokumentami przez zatłoczone duże miasto to niepotrzebna strata czasu. Alternatywą może być jednak możliwość dostarczania dokumentów w formie elektronicznej – wtedy adres nie odgrywa żadnej roli.

Należy też zadać sobie pytanie, czy przedsiębiorca będzie miał zawsze wygodny dostęp do swoich dokumentów, czy też będzie musiał udać się do księgowego i o dostęp prosić. Istnieją księgowe firmy internetowe, gdzie każdy może w dowolnym momencie przeglądać swoje dokumenty nawet na smartfonie.

O poziomie usług biura świadczą też następujące cechy:

  • udzielanie porad mailem i przez telefon,
  • polisa OC,
  • możliwość reprezentowania klienta przed urzędami,
  • odpowiednia ochrona przechowywanych dokumentów,
  • możliwość dojazdu do klienta.

Istotnym czynnikiem jest cena usług, ale warto brać pod uwagę, że niski abonament może oznaczać podobny poziom usług, a tu w grę wchodzą sprawy poważne, na których nie należy przesadnie oszczędzać.

Dobrym wyborem są biura rachunkowe w Lublinie. Jedno z nich świadczy usługi dla klientów z całej Polski przez Internet oraz na miejscu. Jego strona internetowa działa w domenie kt-biurorachunkowe.pl. Mimo umiarkowanego cennika usługi świadczone są na profesjonalnym poziomie przez wykwalifikowanych księgowych. Można tu zlecić prowadzenie małej lub pełnej księgowości, a także obsługę wszelkich spraw kadrowo-płacowych. Firma gwarantuje rzetelną, terminową i bezbłędną obsługę m.in. dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania oraz sumienności i zaangażowaniu kadry. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.kt-biurorachunkowe.pl/
Dodano: 2019-05-14
Telefon: 535 000 641
Miejscowość: Lublin
Adres: Turystyczna 38
Kod pocztowy: 20-207

Źródła:
http://www.kt-biurorachunkowe.pl/


Podobne Firmy