Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kanon Sp. z o.o.

Zarządzanie nieruchomościami - szkolenia


Pośrednicy nieruchomości oraz zarządcy różnego rodzaju budynków i gruntów, powinni stale rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności, aby móc jeszcze efektywniej działać w zawodzie wykonywanym na co dzień. Mowa tutaj także o osobach, które zajmują się planowaniem przestrzennym nieruchomości, tj. odpowiednim wykorzystaniem potencjału działki czy dowolnego obiektu w celach wynajmu czy odsprzedaży potencjalnym inwestorom. Branża nieruchomości stale się zmienia, zarówno pod względem obowiązujących trendów, jak również norm prawnych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób bierze udział w różnego rodzaju kursach i webinariach, aby poszerzać umiejętności oraz zdobyć wiedzę, jak w praktyce wykorzystać wszystkie nabyte informacje.

Czym kierować się przy wyborze szkolenia z zarządzania nieruchomościami?

Przede wszystkim należy zweryfikować doświadczenie organizatorów szkolenia oraz formę przekazywanej wiedzy. To niezwykle istotne, aby kurs był prowadzony w sposób ciekawy i zrozumiały - szczególnie dla osób początkujących. Na stronie internetowej dostępnej pod adresem planekspert.pl można znaleźć szereg kluczowych informacji dotyczących szkoleń planistycznych i zarządzania nieruchomościami. Wiedza, zdobyta w trakcie zajęć, pozwala na rozwój prowadzonej firmy oraz zaproponowanie klientom wielu ciekawych rozwiązań, dzięki którym można skutecznie i w krótkim czasie sprzedać lub wynająć nieruchomość oraz zwiększyć zainteresowanie m.in. gruntem inwestycyjnym.

Kursy są skierowane przede wszystkim do:

  • pośredników w obrocie nieruchomościami,
  • zarządców nieruchomości,
  • architektów i projektantów,
  • samorządowców i urzędników.

Firma prowadzi również własne usługi dotyczące m.in. przygotowania raportów planistycznych, ekspertyz i opinii urbanistycznych, a także monitoringu planistycznego. Klienci mogą również skorzystać ze specjalnych konsultacji urbanistycznych (jednorazowych lub w formie długofalowej współpracy). Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, w tym m.in. inwestorów działających na rynku nieruchomości.









Wystaw opinię firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://planekspert.pl
Dodano: 2021-02-28
Telefon: 222569788
Miejscowość: Otrębusy
Adres: Nadarzyńska 54
Kod pocztowy: 05-805

Źródła:
https://planekspert.pl/szkolenia-i-webinaria-z-zakresu-planowania-i-nieruchomosci/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a