Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Skypack Maszyny Pakujące

Pakowanie produktów spożywczych


Obecnie coraz więcej firm, aby ograniczyć koszty produkcji, stawia na usługi outsourcingowe. Tyczy się to nie tylko przeprowadzenia reklamy produktu, ale dużo wcześniejszego etapu procesu wytwórczego, jakim jest pakowanie. 

Aby zachować odpowiednie standardy oraz gramaturę danego wyrobu, dane przedsiębiorstwo musi dysponować szeregiem maszyn, które zajmują się:

  • mieszaniem komponentów,
  • przygotowaniem opakowań,
  • dozowaniem masy,
  • zabezpieczaniem zawartości (zgrzewaniem, zakręcaniem, foliowaniem itp),
  • pakowaniem w kartony dystrybucyjne.

Każdy wspomniany wyżej etap powinien być obstawiony odpowiednią ilościowo kadrą, w zależności od wymagań danej maszyny. Nierzadko jest to od kilku, do nawet kilkudziesięciu osób, co znacząco zwiększa koszty, jakie musi ponieść przedsiębiorca. Zlecenie całego procesu lub tylko jego części firmie zewnętrznej pozwoli sporo zaoszczędzić poprzez redukcję etatów oraz unowocześnienie tym samym linii produkcyjnej. Realizatorem, który chętnie podejmie się wsparcia w powyższym zakresie i przeprowadzi pakowanie produktów spożywczych, kosmetyków, czy nawet środków czystości lub innej chemii gospodarczej jest SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE. To polska marka, która dysponuje szerokim parkiem maszyn pakowniczych. Ich rodzaj oraz możliwości technologiczne zostały dokładnie wyszczególnione na stronie internetowej wspomnianego wykonawcy.

Poleca on zapoznać się z przedstawionymi tam informacjami oraz w celu zamówienia usługi, która spełni oczekiwania klienta biznesowego, a także pomoże mu rozwijać jego działalność. Przygotowana oferta jest dedykowana zarówno wielkim korporacjom, które chciałyby w taki sposób zwiększyć siłę oraz ilość dziennego przerobu, jak i niewielkim zakładom zajmującym się przetwórstwem produktów z przeznaczeniem na rynek lokalny. Firma podejmuje się również realizacji zamówień, które wymagają zamknięcia hermetycznego. Gwarantuje, że zabezpieczony w taki sposób towar będzie można dystrybuować do punktów sprzedaży bez obawy, że ulegnie on zepsuciu, a producent poniesie z tego tytułu straty finansowe i wizerunkowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://skypack.pl/
Dodano: 2021-05-09
Telefon: 41 230 68 05
Miejscowość: Kielce
Adres: Zbożowa 21
Kod pocztowy: 25-416

Źródła:
https://skypack.pl/uslugi-pakowania_pakowanie-produktow-spozywczych.html


Podobne Firmy

chlodnicewody.pl
ul. 25416 Kielce, Zbożowa 21
PRD Fire Solutions
ul. 26110 Skarżysko-Kamienna, Rejowska 99