Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Graintech Sp. z o.o.

Waga łazienkowa z pomiarem


Przejście na dietę i zmiana sposobu życia, w tym również odżywiania, to dla wielu osób trudny do wdrożenia proces. Nabyte przez lata złe nawyki w zakresie jedzenia oraz picia czy też brak wystarczającej ilości ruchu ze względu na absorbującą czas pracę zawodową za biurkiem nie sprzyja podjęciu wyzwania redukcji masy ciała. Nie jest to jednak niemożliwe, wymaga tylko odpowiedniego zaplanowania oraz skutecznego systemu motywującego.

Schudnięcie to proces, do którego należy zastosować właściwą strategię. Warto na początku zacząć od małych kroków, na przykład zjedzonego w pośpiechu hamburgera na lunch zamienić na robioną w domu kanapkę z ulubionym nadzieniem, zmniejszyć ilość cukru w codziennej kawie czy też poświęcić pięć minut w trakcie pracy ( o ile jest to możliwe) na ćwiczenia rozciągające i poprawiające krążenie krwi. Efekty takich zabiegów może nie przyjdą od razu, ale z pewnością będą dobrą bazą do dalszych działań w zakresie poprawy stanu zdrowia i zwiększenia kondycji.

Strategia może mieć również formę systemu nagród i kar. Zbyt wysoki wynik na wadze skutkuje w takiej sytuacji brakiem możliwości zjedzenia deseru lub słodkiej przekąski w trakcie pracy, a także wymaga odrobienia dodatkowej partii ćwiczeń. Waga utrzymana na dobrym poziomie uprawnia do małego grzechu w postaci batonika lub porcji lodów, oczywiście, tylko od czasu do czasu.

W celu monitorowania, jak szybko się chudnie, warto zaprzyjaźnić się z wagą. Urządzenie to powinno podczas diety stanowić stałe wyposażenie łazienki, sypialni czy innego pomieszczenia ze stabilną podłogą. Utrata kilogramów to doskonały motywator do dalszych starań, więc nie należy wzbraniać się przed takim zakupem. Z pewnością będą z niego korzystać także inni członkowie rodziny.

Waga łazienkowa z pomiarem ukazującym wynik w kilku jednostkach masy jest dostępna w ofercie firmy Graintech Sp. z o.o. Można zamówić tam modele, które oprócz swojej funkcjonalności, stanowią również wartość dodaną jako efektowny element dekoracyjny. Z pewnością będą się pięknie prezentować na łazienkowych kafelkach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://centralwagi.pl
Dodano: 2021-06-14
Telefon: 77 550 77 38
Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle
Adres: Akacjowa 2E
Kod pocztowy: 49-318

Źródła:
https://centralwagi.pl/pl/p/ACTIVE-SCALE-BLUE/70


Podobne Firmy

Nowoczesna Medycyna
ul. 46061 Folwark, Krapkowicka 4