Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


TRI-COLOR sp. z o.o.

Tri-Color • Pomiar Haze


Aby uniknąć kosztownych błędów w fazie produkcji przy uzyskiwaniu założonego w planie koloru farby, warto postawić na rozwiązanie, które to możliwi, a jednocześnie podniesie jakość świadczonych usług. Pomoc jako doradca, dostawca oraz realizator takiego patentu proponuje firma TRI-COLOR, która od lat z powodzeniem działa zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach. Jej pracownicy opracowali efektywną technologię pozwalającą mierzyć oraz odpowiednio dobierać poszczególne parametry barwników, by po wprowadzeniu do realizacji uzyskać satysfakcjonujący końcowy rezultat. 

Powyższy system Color iMatch wykorzystuje do pracy zróżnicowane indeksy kolorymetryczne, począwszy od Whiteness, poprzez pomiar Haze (określający poziom zamglenia), aż po APHA. Specyfika techniczna poszczególnych rodzajów została dokładnie opisana i można ją znaleźć na stronie wspomnianej firmy. Udostępniono tam także dużo innych informacji, z którymi warto się zapoznać, jeżeli oferta realizatora jest zbieżna z zapotrzebowaniem klienta.

Color i Match jest polecany w szczególności:

  • firmom produkującym farby do ścian wewnętrznych i zewnętrznych, których domeną jest dostarczanie odbiorcom produktu odpowiadającego wcześniej przedstawionemu wzornikowi, bez konieczności wymiany farby,
  • przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją lakierów, bejcy i podobnych wytworów,
  • producentom tkanin,
  • twórcom tynków do stosowania jako wykończenie elewacji zewnętrznej budynków.

System jest prosty w obsłudze i w dużej mierze intuicyjny. Producent zadbał o wyposażenie go w wiele przydatnych funkcji użytkowych, które znacząco ułatwiają codzienną pracę. Lista możliwości, z jakich można skorzystać podczas obsługi systemu, jest także zawarta w treści dostępnej na stronie jego dystrybutora. 

Wspomniany realizator proponuje także świadczenia serwisowe. Zaprasza do podjęcia stałej współpracy i zamówienia kontroli sprzętu pomiarowego w formie usługi cyklicznej. Przedsiębiorca ma wówczas pewność, że wyposażenie firmy jest w pełni sprawne i można je wykorzystywać zgodnie z przeznaczeniem bez obawy, że dojdzie do nagłej awarii.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.tri-color.pl
Dodano: 2021-07-01
Telefon: 606 365 439
Miejscowość: Narama
Adres: Jodłowa 50
Kod pocztowy: 32-095

Źródła:
https://www.tri-color.pl/oprogramowanie/color-imatch


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. 30203 Kraków, Białe Wzgórze 4
Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C