Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Radecka, Lucyna Radecka

Woreczki z nadrukiem - https://radecka.pl/


Właściwie skompletowana wyprawka dziecka do szkoły, oprócz standardowego wyposażenia typu książki, zeszyty czy piórnik, powinna być uzupełniona o takie elementy, jak buty na zmianę oraz strój do ćwiczeń. Warto ułatwić maluchowi codzienny transport tego typu rzeczy, pakując mu je w odpowiednio dopasowane i trwałe woreczki z materiału. 

Wielokolorowy, estetycznie uszyty worek będzie z pewnością lepszą alternatywą, niż reklamówka czy noszenie w rękach. To także rozwiązanie ekologiczne, gdyż nie przyczynia się do skażenia środowiska. Materiał worka jest wielokrotnego użytku, więc można prać i dalej wykorzystywać zgodnie z przeznaczeniem. Wybierając model zasuwany na zamek lub z wygodnymi ściągaczami, nie ma obawy, że zawartość wypadnie nawet podczas gwałtownego potrząsania lub wymachiwania.

Woreczki z nadrukiem przedstawiającym ulubioną postać z bajki czy po prostu imię i nazwisko ucznia to świetny prezent z okazji rozpoczęcia nauki lub kolejnego roku szkolnego. Jest to podarunek personalizowany, więc dziecko z pewnością ucieszy się, posiadając tego rodzaju element, który będzie w efektowny sposób odróżniał malucha od innych dzieci.

Rodzice, którzy posiadają maszyny do szycia lub bardziej rozbudowane zdolności manualne, często wykonują takie worki samodzielnie. Dla osób, które takich umiejętności nie posiadają, swoją ofertę przedstawia firma ogłaszająca się na stronie internetowej radecka.pl. Pod podanym linkiem można zamówić asortyment, który powstaje z naturalnych, ekologicznych materiałów, dostępny w wielu rodzajach i kolorystyce. 

Rodzic może nabyć dla dziecka woreczki przeznaczone nie tylko na obuwie czy koszulkę na WF. Mniejszy model świetnie nada się na oryginalny i pojemny piórnik. Na stronie znajdzie się także mini worek, który sprawdzi się jako portmonetka. Sznureczki ściągające można przywiązać do zamka lub innego trwałego elementu plecaka. W ten sposób dziecko z pewnością nie zgubi pieniędzy, kluczy, dokumentów, a jednocześnie będzie mieć do nich swobodny dostęp za każdym razem, kiedy nastanie taka potrzeba. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://radecka.pl/
Dodano: 2021-08-03
Telefon: 600 428 749
Miejscowość: Bystra Podhalańska
Adres: Bystra Podhalańska 610
Kod pocztowy: 34-235

Źródła:
https://radecka.pl/worki-woreczki/


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. 30203 Kraków, Białe Wzgórze 4
Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C