Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

Psycholog Wejherowo


Lęki, fobie, napady paniki to sytuacje, kiedy warto skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej psychoterapia.nets.pl. W gabinecie w Wejherowie przyjmuje psycholog, który dba dobro każdego pacjenta, indywidualnie dobiera program leczenia. Dzięki niemu można poradzić sobie z problemami emocjonalnymi, zaburzeniami nastroju, osobowości, a także innymi nieprawidłowościami. Terapeutka pomaga przezwyciężyć kryzysy, szczerze rozmawia z każdą osobą.

Wiele problemów w codziennym życiu ciężko jest rozwiązać samodzielnie. Zaburzenia nerwicowe, depresja, ataki paniki wymagają odpowiedniej psychoterapii. Dzięki temu możliwe jest zrozumienie własnych zachowań, a także przyczyn nieprawidłowości. Specjalistka sprawia, że łatwiej znaleźć odpowiednie rozwiązania i pokonać trudności. Czas trwania terapii jest dopasowany indywidualnie do każdego problemu. Zajmuje się także terapią par, która polepsza wzajemne relacje między partnerami. Umożliwia przezwyciężenie kryzysów małżeńskich. Udzielenie wsparcia, uświadomienie przeżyć drugiej osoby jest skutecznym sposobem na poprawę komunikacji. Sesje terapeutyczne umożliwiają nawiązanie odpowiedniej relacji między małżonkami. Szczegółowy wywiad psychologiczny ma na celu zebranie niezbędnych informacji na temat wspólnego życia, a także rodzaju problemów. Dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiedniego planu leczenia. 

Specjalista zajmuje się osobami, które nie radzą sobie z nadmiernym stresem, występują u nich napady paniki, fobie i lęki. Podczas terapii pacjenci często wracają do swoich doświadczeń z dzieciństwa, analizują przeszłość. Przywoływanie wspomnień jest sposobem na przezwyciężenie konfliktów wewnętrznych, problemów emocjonalnych. Dzięki temu można zrozumieć niedostrzegane dotąd nieprawidłowości, pozbyć się uciążliwych objawów, poprawić obraz siebie, nauczyć się funkcjonować w codziennym życiu w sposób prawidłowy. Dialog terapeutyczny jest często wykorzystywany w psychoterapii, sprawdza się w przypadku wielu kryzysów, umożliwia wykorzystanie wewnętrznych zasobów pacjenta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://psychoterapia.nets.pl/
Dodano: 2021-08-21
Telefon: 600016854
Miejscowość: Wejherowo
Adres: Wałowa 20
Kod pocztowy: 84-200

Źródła:
http://psychoterapia.nets.pl/


Podobne Firmy

Albex
ul. 80841 Gdańsk, Grodzka 20
Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Centrum Stomatologiczne Curodental
ul. 80819 Gdańsk, Okopowa 7