Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


SiApre

Klamka z rozetą | https://sklep.siapre.pl/


Konsumenci chcący zakupić dobrej jakości klamki powinny zapoznać się z ofertą sklepu internetowego sklep.siapre.pl. Firma sprzedaje porządne, funkcjonalne klamki drzwiowe wewnętrzne oraz zewnętrzne, okienne oraz różnego typu akcesoria. Asortyment zawiera produkty pochodzące pod rozpoznawalnych w branży włoskich producentów i zostały starannie wykonane z najwyższej klasy materiałów, co gwarantuje ich trwałość.

Wśród szczególnie polecanych produktów znajduje się klamka z rozetą. Produkty są eleganckie, pasują do wnętrz utrzymanych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym, industrialnym czy skandynawskim stylu. Artykuły występują w różnych odcieniach matowych oraz błyszczących, więc z pewnością każdy klient bez problemu dobierze artykuł pasujący do koloru ścian, drzwi czy innych elementów wykończeniowych w pomieszczeniu. Warto zaznaczyć, że poza klasycznymi modelami z rączką w różnych kształtach w sklepie można nabyć również egzemplarze z gałką płaską lub okrągłą.

Asortyment zawiera klamki:

  • na niskich rozetach kwadratowych,

  • na standardowych rozetach kwadratowych,

  • na rozetach okrągłych,

  • na szyldach przedłużnych.

Poza tym klienci mogą kupić same rozety dolne do klamek okrągłe, prostokątne oraz kwadratowe. Proponowane produkty są przygotowane pod klucz pokojowy lub z pokrętłem, które doskonale sprawdzą się w łazience. Oferowane klamki można montować w drzwiach drewnianych, metalowych lub szklanych. Do drzwi zewnętrznych przeznaczone są najwyższej klasy, bezpieczne klamki z dodatkowymi zabezpieczeniami.

Wszelkie niezbędne informacje na temat wymiarów, materiału, z którego został wykonany dany produkt, znajdują się w opisach. W przypadku problemu z doborem konkretnej klamki obsługą sklepu chętnie pomoże. Skorzystanie z oferty tej firmy to dobra decyzja.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.siapre.pl/
Dodano: 2021-10-05
Telefon: 32 67 41 417
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Oświecenia 4
Kod pocztowy: 42-520

Źródła:
https://sklep.siapre.pl/na-rozetach-kwadratowych.htm


Podobne Firmy

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. 43300 Bielsko-Biała, Emilii Plater 18a
"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
ul. 40276 Katowice, Pułaskiego 17
Doma Pak
ul. 41400 Mysłowice , Bratków 40