Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska

Jaki jest koszt wynajmu domu w Szczecinie?


Chęć mieszkania blisko miejsca pracy towarzyszy osobom działającym w różnych branżach. W związku z tym przedsiębiorstwo ze strony kingnieruchomosci.eu zapewnia swoim klientom możliwość wynajmu lokalu w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Znajdują się one w dzielnicach tj. Pogodno oraz Niebuszewo. Idealne dla siebie cztery kąty mogą także znaleźć osoby zainteresowane mieszkaniem w dzielnicy Nowe Miasto. Oferowane domy są położone w pobliżu miejsc rekreacyjnych. Dzięki temu istnieje możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego przez całą rodzinę. Na portalu online dzięki filtrom dostępnym w wyszukiwarce istnieje możliwość szybkiego znalezienia oferty, która będzie uwzględniała kryteria tj. cena, metraż oraz inne ważne z punktu widzenia konsumenta parametry. Wybrane nieruchomości mają funkcję wirtualnej wizyty. Jest to popularne rozwiązanie szczególnie wśród osób niemieszkających na co dzień w Szczecinie.

Domy na wynajem w Szczecinie są dostępne na rynku wtórnym, jak i deweloperskim. W zależności od realnych potrzeb konkretnego klienta agent jest w stanie znaleźć odpowiednią nieruchomość. Czynnikiem, który może wpływać na wynajem, jest nie tylko wygląd i metraż domu, ale także wielkość przylegającej do niego działki. Korzystanie z niej pozwala na organizację np. imprez okolicznościowych na świeżym powietrzu. Jest to przewaga domów nad mieszkaniami, która jest coraz częściej zauważana przez klientów.

W celu omówienia szczegółowych zasad współpracy należy skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem wspomnianego biura nieruchomości. Agenci przedsiębiorstwa mają wieloletnie doświadczenie w branży oraz licencje. Oferta agencji obejmuje także sprzedaż nieruchomości znajdujących się w wielu miastach regionu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kingnieruchomosci.eu
Dodano: 2021-11-04
Telefon: 91 820 26 26
Miejscowość: Szczecin
Adres: Jagiellońska 18
Kod pocztowy: 70-362

Źródła:
https://www.kingnieruchomosci.eu/oferty/domy/wynajem/szczecin


Podobne Firmy

NABERTRONIK
ul. 76100 Boleszewo, Boleszewo 15
BIURO RACHUNKOWE PRYMUS SIKORSKA-OLAS HONORATA
ul. 72100 Goleniów, Szczecińska 11
Profi House Invest
ul. 71202 Szczecin, Reduty Ordona 56