Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Profi House Invest

Firma zajmująca się skupem zadłużonych nieruchomości w Szczecinie


W obecnych czasach zdecydowana większość młodych osób decyduje się na wzięcie kredytu hipotecznego w celu zakupu domu lub mieszkania. Odłożenie kilkuset tysięcy złotych jest dla wielu niemal nieosiągalne i dlatego kredyt mieszkaniowy wydaje się być w wielu przypadkach jedynym rozwiązaniem. Tego rodzaju zadłużenie jest zaciągane zazwyczaj na 20-30 lat (w zależności od wieku kredytobiorców oraz wysokości samego kredytu i miesięcznej raty). Na początku zazwyczaj klienci nie mają większych problemów z regularną spłatą zobowiązania, jednak nigdy nie można przewidzieć tego, jak sytuacja finansowa będzie wyglądać za kilkanaście lat. 

W życiu zdarzają się przeróżne sytuacje, takie jak problemy zdrowotne członków rodziny, śmierć bliskiego czy utrata dobrze płatnej pracy. Nawet posiadane oszczędności prędzej czy później się kończą i pozostaje problem dotyczący kredytu. Do tego dochodzą co miesięczne koszty utrzymania nieruchomości i wiele innych wydatków. W sytuacji, gdy bank zaczyna naliczać odsetki karne za opóźnienia w płatnościach właściciele mieszkania lub domu często decydują się na sprzedaż nieruchomości.

Skup zadłużonych nieruchomości w Szczecinie

W takich sytuacjach istotne znaczenie ma czas przeprowadzanej transakcji i dlatego warto podjąć współpracę z firmą Profinvest, która skupuje "od ręki" każdą nieruchomość. Mowa tutaj również o zadłużonych lokalach. Po oszacowaniu wartości nieruchomości oraz akceptacji ceny przez właściciela firma jest w stanie wypłacić pieniądze w przeciągu 24 godzin. Ponadto przedstawiciel szczecińskiej marki zajmie się wszystkimi formalnościami dotyczącymi spłaty całego zadłużenia wobec instytucji bankowej. Klient otrzyma więc pieniądze w gotówce lub bezpośrednio na konto w kwocie pomniejszonej o pozostały kredyt bankowy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://profinvest.pl
Dodano: 2021-11-01
Telefon: 530377717
Miejscowość: Szczecin
Adres: Reduty Ordona 56
Kod pocztowy: 71-202

Źródła:
https://profinvest.pl/skup-zadluzonych-nieruchomosci/


Podobne Firmy

NABERTRONIK
ul. 76100 Boleszewo, Boleszewo 15
BIURO RACHUNKOWE PRYMUS SIKORSKA-OLAS HONORATA
ul. 72100 Goleniów, Szczecińska 11
BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska
ul. 70362 Szczecin, Jagiellońska 18