Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Glassandmore.pl

Kabiny prysznicowe na wymiar – Glass and More


Zarówno w mieszkaniu, domu, hotelu, jak i w salonie SPA warto jest zwrócić uwagę na aranżację łazienki. Często zdarza się tak, że pomieszczenie nie jest przestronne. W takim wypadku konieczne jest zaprojektowanie i wykonanie wyposażenia pod odpowiednie wymiary. Firma Glass and More pragnie zapewnić wszystkich klientów w całej Polsce o rozbudowanej ofercie usługowo-sprzedażowej, która skupia się nie tylko na szklanych kabinach, ale również nowocześnie prezentujących się ścianach, drzwiach, panelach, stołach. Niezależnie od wyboru produktu można być pewnym, że dostawca gwarantuje wysoką jakość materiałów użytych w produkcji, dopracowania wszelkich szczegółów oraz spełnienia oczekiwań wymagających klientów. Już dziś można zobaczyć zdjęcia poglądowe, na których zaprezentowane są kabiny prysznicowe na wymiar. Wystarczy odwiedzić stronę online.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również nietypowe konstrukcje realizowane według indywidualnych projektów. Tego rodzaju artykuły świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, domach lub innych wnętrzach, które mają np. skosy, mniejsze bądź większe wnęki ścienne oraz inne utrudnienia budowlane. Piękne kabiny pod wymiar mogą zostać wykonane z przeźroczystego bądź matowego szkła. Niektóre przeszklenia łączą ze sobą kilka stylów, co pozwala osiągnąć niepowtarzalną konstrukcję.

Jeśli potrzebują Państwo pryszniców gotowych do zabudowy, należy skontaktować się z działem projektu lub realizacji i opowiedzieć o swoim pomyśle. Specjalista pomoże nie tylko dobrać odpowiedni materiał, ale również podejmie się wszelkich obliczeń oraz stworzenia początkowej wizualizacji projektu. Jest to szczególnie ważne dla spójnej aranżacji łazienki. Zarówno kabiny narożne, wnękowe, przyścienne typu U, jak i walk in spełnią wysokie oczekiwania klientów komercyjnych i indywidualnych. Warszawska firma od dawna podejmuje się wykonywania zleceń do salonów SPA oraz hoteli.

Cały proces realizacji opisany jest na stronie online usługodawcy. Zamieszczono tak również ciekawe wpisy blogowe, które mogą zainspirować w tworzeniu nowej łazienki. Decydując się na wyjątkowe wnętrza łazienkowe można być pewnym wykorzystania pięknego, hartowanego szkła z różnymi zdobieniami. Po wybraniu usług wspomnianej firmy można ma się gwarancję szybkiej dostawy elementów i fachowego montażu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://glassandmore.pl/
Dodano: 2021-12-08
Telefon: 22 2428348
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bruzdowa 19a
Kod pocztowy: 02-994

Źródła:
https://glassandmore.pl/pol_m_Kabiny-prysznicowe-na-wymiar-253.html


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a