Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


best-cs.pl

Nowoczesna zmywarka Ecomax f504 dla gastronomii


Jednym z podstawowych urządzeń wykorzystywanych przez pracowników lokali gastronomicznych jest zmywarka. Przydaje się ona zarówno w dużych, jak i mniejszych restauracjach, ponieważ daje możliwość mycia wielu naczyń jednocześnie. Modele powstałe z myślą o branży przemysłowej i gastronomicznej odznaczają się lepszą wydajnością w porównaniu do modeli stosowanych w prywatnych domach. Są one rekomendowane ze względów ekonomicznych, ponieważ nie zużywają dużych ilości wody, czego nie można powiedzieć o myciu ręcznym. Niektóre z nich nadają się do mycia garnków i patelni, dzięki czemu są idealnie czyste i wolne od tłustych plam. Zapewniają odpowiednią temperaturę wyparzania talerzy i pozostałych naczyń, co powoduje, że ich powierzchnia jest wolna od bakterii.

Na rynku występują urządzenia przeznaczone do mycia szkła, które przydają się w barach, salach weselnych oraz restauracjach. Zapewniają automatyczne dopasowywanie temperatury, dlatego nie niszczą naczyń z kruchych materiałów i zmniejszają ryzyko pojawiania się nieestetycznego kamienia czy zacieków. Znaczna część z nich jest otwierana od przodu i ma dużą pojemność. Alternatywą są zmywarki kapturowe otwierane od góry, które znajdują zastosowanie podczas mycia patelni mis oraz garnków.

Najczęściej naczynia są czyszczone w temperaturze nieprzekraczającej 65 stopni Celsjusza, choć jej wysokość może być ustawiana ręcznie. Ułatwia to pozbywanie się zaschniętych zabrudzeń oraz tłuszczu. Posiadacze zmywarek powinni zadbać o zakup skutecznych środków myjących. Najlepiej, gdy pochodzą one od znanych producentów. Podstawą są kapsułki oraz preparaty nabłyszczające, nieocenione w przypadku naczyń z przezroczystego szkła. Dzięki nim kieliszki, szklanki lub talerze wyglądają jak nowe.

Zmywarki przemysłowe, do których zalicza się model Ecomax f504, sprawiają, że naczynia są nieskazitelnie czyste i wolne od wirusów, co przekłada się na bezpieczeństwo gości przebywających w lokalu. Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Best CS. Dysponuje ona sprawdzonymi urządzeniami, które odciążają pracowników i gwarantują szybkie mycie. Wyposażono je w rozbudowane programy, dzięki czemu sprawdzają się niemalże w każdym obiekcie gastronomicznym. To wygodne w użytkowaniu urządzenia połączone ze stołami do płukania naczyń, które są polecane przez wielu dotychczasowych klientów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://best-cs.pl/
Dodano: 2021-12-08
Telefon: +48 717 948 110
Miejscowość: Wrocław
Adres: Wagonowa 2c
Kod pocztowy: 53-609

Źródła:
https://best-cs.pl/marka/21/hobart


Podobne Firmy

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. 50123 Wrocław, Oławska 27-29
produktyreklamowe.com.pl
ul. 55093 Brzezia Łąka, Główna 38
Brave Design Jacek Bartosik
ul. 55100 Trzebnica, Roosevelta 5