Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


360STUDIOS - Studio Filmowe

Komu zlecić realizację produkcji filmowej w Poznaniu?


Reklama firmy lub instytucji publicznej w formie krótkiego spotu to świetna forma promocji, przy założeniu, że jej wykonaniem zajmie się profesjonalne studio filmowe. Tylko specjaliści mogą we właściwy sposób zadbać o jakość dźwięku i obrazu, a także odpowiednią korelację innych, ważnych elementów produkcji. Próby samodzielnego przygotowania projektu oraz zatroszczenia się o wszystkie niezbędne aspekty (począwszy od zamówienia sprzętu, zaplanowania scenerii, wyboru aktorów, a zakończywszy na samym procesie montażu) jest często nietrafionym i generującym sporo kosztów pomysłem. Dużo lepszą opcją jest zgłosić się do realizatora, który będzie w stanie wykonać zamówienie zgodnie z sugestiami klienta, a jednocześnie może zaproponować niewygórowane ceny.

Oferta przedstawiona na stronie internetowej 360studios.pl to pomoc odbiorcom prywatnym, biznesowym i instytucjonalnym w przeprowadzeniu efektownej i efektywnej produkcji filmowej w Poznaniu. Kadra wykonawcy podchodzi do realizacji każdego zlecenia w indywidualny sposób. Zapewnia ze swojej strony zarówno całe zaplecze technologiczne, jak i pasję oraz profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Propozycja firmy, która ogłasza się pod podanym linkiem to wsparcie przy spotach reklamowych w przestrzeniach otwartych i zamkniętych. Studio dysponuje też dronem, dzięki któremu można tworzyć zapierające dech nagrania z lotu ptaka, dodające wartości estetycznych każdemu projektowi. Pracownicy studio korzystają tylko ze sprawdzonego sprzętu pozwalającego uzyskać doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Współpracują też z doświadczonymi aktorami oraz mają dostęp do planów filmowych, na których można nagrać dowolny rodzaj spotu reklamowego.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://360studios.pl/
Dodano: 2021-12-05
Telefon: 607 267 698
Miejscowość: Poznań
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://360studios.pl/


Podobne Firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe
ul. 61131 Poznań, Baraniaka 88E
Smile Studio Stomatologia
ul. 60461 Poznań, Wergiliusza 27
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. 64130 Rydzyna, Poniatowskiego 21