Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Konwerter Lido

Jak wykonać import JPK_FA do programu Sage Symfonia?


Zróżnicowanie programów księgowych, które są obecnie użytkowane, jest bardzo duże. Z jednej strony jest to dobry prognostyk rynkowy, gdyż wzrasta liczna dostawców, którzy mogą zaproponować klientom biznesowym nowoczesne rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę w dziale finansowym czy księgowości. Z drugiej natomiast generuje znaczne problemy, jeśli chodzi o konwertowanie przesyłanych danych księgowych.

Dla odbiorców korzystających na co dzień z programu handlowego Enova 365 Handel nie jest kłopotliwe operowanie różnymi rodzajami dowodów księgowych, gdyż produkt ten pozwala na efektywną konwersję plików do formatu obsługiwanego przez dostępne w danej firmie oprogramowanie do rachunkowości. Wybierając odpowiednio dopasowaną do potrzeb przedsiębiorstwa wersję, można szybko wykonać import JPK_FA do Sage Symfonia czy innego programu księgowości, w zależności od konieczności. 

Dystrybutorem zarówno wspomnianego narzędzia, jak i dodatkowego pakietu pozwalającego na pobranie plików i ich przetworzenie, jest firma Lido s. c. To realizator zamówień, który doskonale orientuje się w nowoczesnej księgowości i chętnie dzieli się gotowymi, przydatnymi, a przede wszystkim bezpiecznymi rozwiązaniami. Aby zadbać o właściwą prezentację sprzedawanych produktów, jego pracownicy na stronie internetowej umieścili wersje demo poszczególnych modułów. Zachęcają do zapoznania się z bezpłatną próbką możliwości, jakie daje każdy program. Pomagają też klientowi dopasować wybrane narzędzie poprzez techniczną personalizację poszczególnych ustawień. Takie wsparcie jest szczególnie doceniane przez osoby, które mają problemy ze wdrażaniem nowinek technologicznych i muszą dopiero oswoić się z dostępnymi udogodnieniami.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.konwerter.com.pl/
Dodano: 2021-12-14
Telefon: 507 471 310
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Browarna 23
Kod pocztowy: 43-300

Źródła:
https://www.konwerter.com.pl/products/103/pakiet-jpk_fa


Podobne Firmy

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. 43300 Bielsko-Biała, Emilii Plater 18a
"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
ul. 40276 Katowice, Pułaskiego 17
Doma Pak
ul. 41400 Mysłowice , Bratków 40