Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Polskie Karty sp. z o.o.

Karty plastikowe - personalizowane modele dla łatwiejszej identyfikacji


Jednymi z najczęściej wykorzystywanych nośników do weryfikacji tożsamości są karty oraz identyfikatory. Produkcją  tego rodzaju wyposażenia zajmuje się firma opisana na stronie internetowej polskiekarty.pl. W jej ofercie znajdują się identyfikatory szkolne, służbowe oraz pracownicze, a także legitymacje studenckie oraz karty dostępu. Niektóre karty, takie jak modele z technologią NFC, mogą być również wykorzystane do płatności.

Akcesoria przeznaczone do identyfikacji są stosowane podczas imprez plenerowych koncertów, festiwali oraz targów i konferencji. Organizatorzy tego typu wydarzeń powinni przestrzegać określonych zasad bezpieczeństwa w zakresie identyfikacji uczestników. Wspomniany wcześniej producent oferuje wysokiej jakości identyfikatory wykonane z materiałów odpornych na szkodliwe warunki. Personalizowane karty plastikowe mogą zostać wykonane przy użyciu dodatkowego zabezpieczenia, takiego jak na przykład laminowanie.  W każdym modelu znajduje się otwór lub dziurka, dzięki któremu identyfikator można umieścić na smyczy. Klienci mogą zdecydować się na modele wykonane w niestandardowym kształcie, na przykład w formie kwadratu lub koła. Do tego mają zapewnione profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniego projektu graficznego, dzięki czemu karty będą prezentowały się w intrygujący sposób.

Istnieje wiele sposobów na to, aby zabezpieczyć kartę przed fałszerstwem. Do wyboru jest między innymi wykończenie przy użyciu mikrodruku lub giloszy. Karty mogą także zostać ozdobione na wiele różnych sposobów, w tym przy użyciu podkładu metalicznego, lakieru wybiórczego lub hologramu. Wykonawca oferuje ciekawą możliwość nadania karcie określonego zapachu, która z pewnością pomoże wyróżnić się reklamodawcy lub organizatorowi danego wydarzenia.

Oferowane karty mogą być wyprodukowane także z materiału ekologicznego, który pochodzi z recyklingu lub zawiera substancje ułatwiające rozkład polimerów. Dzięki temu reklamodawca może kreować się na podmiot działający w zgodzie ze środowiskiem.

Przedsiębiorstwo działa na rynku produkcji kart już od 1995 roku. Zatrudnia ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą. Realizuje zlecenia dla klientów z kraju oraz z zagranicy. W ofercie posiada także gadżety reklamowe, kartki świąteczne oraz etui zabezpieczające akcesoria przed kradzieżą.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.polskiekarty.pl
Dodano: 2021-12-27
Telefon: 12 415 11 45
Miejscowość: Kraków
Adres: Al. 29 Listopada 94
Kod pocztowy: 31-406

Źródła:
https://www.polskiekarty.pl/produkty/identyfikatory/


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. 30203 Kraków, Białe Wzgórze 4
Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C