Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY

Drzwi dźwiękoszczelne do domów i biur


Hałasy dochodzące z zewnątrz bywają uciążliwe dla osób, które są na nie narażone każdego dnia. Najczęściej skarżą się na nie mieszkańcy bloków oraz właściciele domów położonych w sąsiedztwie ruchliwych ulic czy placów zabaw. Jednym ze sposobów na zwiększenie komfortu lokatorów jest zakup drzwi dźwiękoszczelnych. Znajdują one zastosowanie w obiektach publicznych oraz prywatnych i są tworzone z wielu materiałów. Szacuje się, że hałas na ulicy osiąga poziom wynoszący nawet 80 decybeli, co w dłuższej perspektywie bywa szkodliwe dla zdrowia i negatywnie wpływa na samopoczucie, dlatego do zakupu takich produktów przekonuje się coraz większa grupa osób.

Sprawdzają się one także w biurowcach, ponieważ wpływają na zadowolenie pracowników, którzy stają się wydajniejsi i bardziej skoncentrowani, a niekiedy popełniają mniej błędów. Obecnie producenci dbają nie tylko o funkcjonalność drzwi, ale też ich estetykę, dzięki czemu są one praktyczną ozdobą w różnych odcieniach. To solidne i trwałe produkty zapewniające bezpieczeństwo użytkowania i ochronę wnętrz przed przedostawaniem się wilgoci oraz chłodu.

Zainteresowani takimi drzwiami powinni zwracać uwagę przede wszystkim na rozmiar oraz współczynnik izolacyjności. Im jest on niższy, tym większa ilość ciepła zostaje w obiekcie, dzięki czemu nabwycy zmniejszają koszty ogrzewania. W ich wnętrzu umieszczono płyty wiórowe lub piankę poliuretanową, a część z nich posada wzmocnione ramy. Do najbardziej praktycznych zalicza się modele bezprzylgowe o  prostych krawędziach, które prezentują się bardzo nowocześnie.

Producentem zajmującym się sprzedażą tego typu modeli jest Stodom. Drzwi dźwiękoszczelne, jakie proponuje, sprawdzają się w pomieszczeniach różnego typu, takich jak sypialnie lub dziecięce pokoje, ponieważ zapewniają spokojny sen. Modele zaprezentowane na stronie różnią się od siebie konstrukcją, poziomem dźwiękoszczelności, wymiarami oraz odcieniem. Są one rekomendowane osobom chcącym odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku oraz skoncentrować się na pracy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://stodom.pl/
Dodano: 2021-12-11
Telefon: 25 682 78 84
Miejscowość: TROJANÓW
Adres: DERLATKA 21
Kod pocztowy: 08-455

Źródła:
http://stodom.pl/produkty/drzwi-akustyczne/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a