Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Lazienka360.pl

Kamienne brodziki półokrągłe - synonim trwałości i elegancji


Podstawowym elementem każdej kabiny prysznicowej jest brodzik, który wpływa na wygodę brania kąpieli. Osoby remontujące swoje łazienki mają w czym wybierać, ponieważ dziś producenci proponują rozmaite modele różniące się od siebie stylistyką, wymiarami, sposobem montażu oraz kolorystyką. Miłośnicy ponadczasowych rozwiązań stawiają często na modele białe, które są na tyle uniwersalne, że wpasowują się w każdy styl aranżacyjny. Natomiast osoby ceniące sobie niebanalne dodatki wybierają brodziki czarne, tworzone z kamienia lub konglomeratu. Produkty te przyjmują kształt półokręgu, kwadratu oraz prostokąta. Szeroki wybór wytrzymałych baterii zapewnia przedsiębiorstwo Łazienka360. To znany dostawca artykułów wysokiej jakości, który gwarantuje sprawną realizację składanych zamówień.

W jego katalogu znajdują się nowoczesne brodziki półokrągłe sprawdzające się zarówno w dużych, jak  i mniejszych łazienkach. Ze względu na trwałość spotyka się je także w przestrzeniach hotelowych. Są one łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ do pozbywania się plam wystarczy użyć łagodnego detergentu lub ściereczki. Za najsolidniejsze uznaje się modele kamienne, odznaczające się niepowtarzalną strukturą, która sprawia, że wnętrze zyskuje jedynego w swoim rodzaju charakteru. To funkcjonalne produkty o dość dużej wadze, które kojarzą się z luksusem.

Kamienne brodziki to podstawa nowoczesnych łazienek. Stanowią one inwestycję na lata, ponieważ są o wiele trwalsze w porównaniu do ich odpowiedników z akrylu. Zapewniają wygodę użytkowania, a część z nich ma antypoślizgową powierzchnię chroniącą przed upadkiem. Stworzono je z naturalnych materiałów o właściwościach wyciszających, które przez długi czas utrzymują ciepło, dzięki czemu kąpiele są przyjemnym doświadczeniem. Brodziki z kamienia nie ścierają się i nie zmieniają swoich kolorów pod wpływem detergentów. Niektóre mają też właściwości antybakteryjne.

Zainteresowanie wzbudzają modele niskie, pozbawione zakamarków i wgłębień, co przyspiesza ich czyszczenie oraz schnięcie. Brodziki wpuszczane w podłogę umożliwiają również uniknięcie problematycznych połączeń, w których gromadziłyby się zabrudzenia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by nabywać modele wyższe. Znajdują one zastosowanie między innymi wśród rodzin z małymi dziećmi, gdyż ułatwiają ich kąpanie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://lazienka360.pl
Dodano: 2021-12-27
Telefon: 663 127 256
Miejscowość: Mierzyn
Adres: Mierzyn 42
Kod pocztowy: 64-400

Źródła:
https://lazienka360.pl/pl/c/Brodziki-polokragle/75


Podobne Firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe
ul. 61131 Poznań, Baraniaka 88E
Smile Studio Stomatologia
ul. 60461 Poznań, Wergiliusza 27
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. 64130 Rydzyna, Poniatowskiego 21