Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Maszyna do czyszczenia butów - dlaczego warto ją mieć?


Na dobre opinie hoteli składa się szereg kwestii. Goście przebywający w takich obiektach zwracają uwagę na czystość pokojów, schludność części wspólnych, menu dostępne w restauracjach oraz atrakcje czekające na miejscu. Niektórzy cenią sobie też praktyczne sprzęty spotykane na hotelowych korytarzach lub przy wejściach. Składają się na nie urządzenia przeznaczone do czyszczenia butów z różnych materiałów. To funkcjonalne konstrukcje zapewniające maksimum wygody oraz łatwą obsługę, z którą poradzi sobie każdy.

Tego typu polerki znajdują zastosowanie także w innych przestrzeniach, takich jak pensjonaty, zajazdy czy biurowce. Sklepem wychodzącym naprzeciw potrzebom klientów jest Heute Service, który proponuje niezawodne sprzęty z najwyższej półki spotykane w prestiżowych obiektach. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie porządek oraz czystość. Wszystkie modele dostępne w katalogu posiadają stosowne atesty potwierdzające ich jakość i są bezpieczne w użytkowaniu. Wyposażono je w szereg przydatnych funkcji, dzięki czemu można zadbać o swoje obuwie małym kosztem i bez żadnego wysiłku.

Oferowana maszyna do czyszczenia butów to nic innego, jak elektroniczna czyszczarka wyposażona w jedną lub kilka szczotek o różnej wielkości, które posiadają miękkie włosie, dzięki czemu ryzyko zniszczenia powierzchni obuwia jest równe zeru. Są one przeznaczone do kozaków, botek, szpilek, męskich butów wyjściowych, czółenek i nie tylko. Z opisywanych urządzeń korzystają chętnie goście hotelowi wybierający się na ważne spotkania, takie jak konferencje czy uroczyste kolacje.  

Maszyny wyposażone w kilka szczotek skutecznie usuwają zabrudzenia z błota, dlatego przydają się w sezonie jesienno-zimowym. Nadają naturalnym i syntetycznym skórom eleganckiego połysku i zachowują naturalny kolor butów. Innymi słowy, nie przyczyniają się do pojawiania się odbarwień, co wiązałoby się z koniecznością nabycia kolejnej pary. Urządzenia te dają możliwość używania past w różnych odcieniach. Posiadają specjalne dozowniki przeznaczone także do preparatów na bazie wosku.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://shinego.pl/
Dodano: 2022-01-10
Telefon: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45

Źródła:
http://shinego.pl/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a