Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Top Design

Medale okolicznościowe - gdzie się sprawdzą?


Medale są wręczane podczas różnych okazji, przykładowo po zakończonych zawodach sportowych odbywających się w szkołach czy na uczelniach. To jedyne w swoim rodzaju pamiątki przypominające o osiągnięciach, które są chętnie eksponowane w domach lub mieszkaniach. Z tego powodu warto, by prezentowały się elegancko i były trwałe. Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Top Design. To znany dostawca wysokojakościowych gadżetów reklamowych sprawdzających się w wielu sytuacjach. Na ich powierzchnię można nanosić wybrane przez klienta napisy lub grafiki.


Odznaczenia te są prezentowane również w gablotach znajdujących się na szkolnych korytarzach czy w przedszkolach. Występują w kilku rozmiarach, kształtach oraz wariantach kolorystycznych, a ich cena nie jest wysoka. Medalami interesują się także właściciele firm przygotowujący się do ważnych jubileuszy. Są one wręczane pracownikom osiągającym najlepsze wyniki lub podwładnym zatrudnionym w danym zakładzie przez 30 czy 40 lat. Pamiątki te są podstawą olimpiad, konkursów naukowych i nie tylko. Stanowią alternatywę dla pucharów, które zajmują więcej miejsca.

 

Co ciekawe, medale okolicznościowe nabywają również osoby prywatne, rozglądające się za oryginalnym upominkiem dla kogoś bliskiego. Sprawdzają się one podczas dnia ojca i matki, urodzin, imienin oraz rocznic znajomości. To trwałe i wytrzymałe wyroby, które nie tracą koloru pod wpływem słońca i nie niszczą się na skutek wilgoci. Znajdują zastosowanie także podczas wydarzeń o charakterze biznesowym i pomagają wyróżnić podwładnych , którzy na to zasługują.

 

W przypadku medali okolicznościowych panuje spora dowolność, co oznacza, że zainteresowani wybierają spośród modeli tworzonych w różnej stylistyce. Ułatwia to dopasowywanie ich do rangi wydarzenia oraz wieku nagradzanych osób. Przedsiębiorstwo, poza tego typu odznaczeniami, oferuje też szereg innych produktów. Składają się na nie gadżety reklamowe o doskonałej jakości, takie jak kubki i notesy, które pomagają promować markę małym kosztem.

 

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gadzetyupominki.com/
Dodano: 2022-01-28
Telefon: 731052530
Miejscowość: Białystok
Adres: Henryka Sienkiewicza 55A
Kod pocztowy: 15-002

Źródła:
https://gadzetyupominki.com/medale-okolicznosciowe-c-157.html


Podobne Firmy

P.S.G. Piotr Grądzki
ul. 15811 Białystok, Leszczynowa 50
TECHMASZ - Cezary Kalinowski
ul. 15666 Białystok, Niska 3
GLOBAL SILVER Marta Pijanowska
ul. 15603 Olmonty, Chabrowa 9