Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


KOMATZ - Agregaty malarskie

Profesjonalne agregaty malarsko-szpachlarskie


Na zyski przedsiębiorstw budowlanych wpływają sprzęty wykorzystywane przez pracowników. Znaczna część z nich przyspiesza realizację zleceń i sprawia, że wykonywanie poszczególnych czynności nie jest męczące. Podstawą wśród specjalistów zajmujących się remontami są agregaty malarsko-szpachlarskie. Modele o solidnej konstrukcji i prostej obsłudze udostępniono na stronie komatz.pl. Przedsiębiorstwo, które je prowadzi, proponuje przetestowane oraz funkcjonalne sprzęty, które nie nagrzewają się podczas intensywnego użytkowania.

Ekipy remontowe posiadające agregaty nie muszą stosować zwykłych pędzli lub wałków, które mogłyby nie sprawdzić się w trudnodostępnych miejscach. Urządzenia te zapewniają równomierne rozprowadzanie farby, dzięki czemu ściany lub sufity są wolne od nieestetycznych zacieków. Znajdują one zastosowanie zarówno w przypadku gładkich, jak i chropowatych powierzchni. Wyposażono je w stabilne ramy lub wózki. Agregaty mają również pistolety natryskowe oraz pompy, których zadaniem jest pobieranie farby umieszczanej w zbiornikach.

Modele zaprezentowane na witrynie umożliwiają swobodną regulację ciśnienia natrysku, co przekłada się na komfort prac. Ich konstrukcja chroni przed zatykaniem się przewodów i koniecznością udrażniania. Sprzęty te odnajdują się wśród profesjonalistów oraz amatorów. Zapewniają imponujące tempo prac malarskich, dlatego sprawdzają się podczas remontowania obiektów o dużej powierzchni, takich jak magazyny, fabryki czy hale magazynowe.

Malowanie natryskowe wiąże się ze sporymi oszczędnościami. Urządzenia dostępne na rynku zużywają mniejszą ilość farby w porównaniu do osób pracujących z wałkami malarskimi. Agregaty przydają się także w trakcie zabezpieczania elementów z drewna, ponieważ ułatwiają ich konserwację, dzięki czemu nie są narażone na działanie wilgoci czy zniszczenia. Firma proponuje funkcjonalne sprzęty pozwalające na dokładne nakładanie farb przy minimalnym wysiłku. Są to modele najnowszej generacji, które zapewniają satysfakcjonujące rezultaty.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.komatz.pl/
Dodano: 2022-01-29
Telefon: 814714042
Miejscowość: Lublin
Adres: aleja Warszawska 150
Kod pocztowy: 20-824

Źródła:
https://www.komatz.pl/pomoc/agregaty-do-szpachlowania-i-malowania/


Podobne Firmy

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek
ul. 20509 Lublin, Janowska 66a
Abak System Sp. z o. o.
ul. 20411 Lublin, Wolska 11A