Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


greentex24

Ścierki z mikrofibry - skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń


Okulary są narażone na zabrudzenia, dlatego część osób nosi przy sobie niewielkie ściereczki z mikrofibry. To miękki i wytrzymały materiał w różnych kolorach, który znajduje zastosowanie zarówno w przypadku okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Stworzono je z cienkich włókien, bezpiecznych dla delikatnych powierzchni, które błyskawicznie pozbywają się plam, pyłków, kurzu i śladów odcisków palców, dzięki czemu szkła wyglądają jak nowe. Występują w kilku kształtach oraz rozmiarach i bez problemu mieszczą się do pokrowców lub kieszeni.

Szmatki są używane samodzielnie lub z wykorzystaniem specjalnych płynów do czyszczenia. To sprawdzony i wygodny sposób na zadbanie o okulary, które będą wyglądać estetycznie. Mikrofibra, nazywana mikrofazą, jest syntetycznym materiałem stworzonym na bazie poliestru i poliamidu. Najnowsze techniki produkcyjne dają możliwość modyfikowania tkaniny i nanoszenia na nią rozmaitych wzorów. Odznacza się ona niewrażliwością na promienie słoneczne, rozciąganie, rozdarcia i inne zniszczenia.

Wytrzymałe ścierki z mikrofibry znajdują się na stronie greentex24.pl. Hurtownia, która ją prowadzi, oferuje jedynie sprawdzone produkty wykorzystywane przez profesjonalne firmy sprzątające. Szmatki tego typu są chłonne, dlatego z łatwością pozbywają się mokrych plam w łazienkach czy na kuchennych blatach. To uniwersalne wyroby, które można prać ręcznie lub w pralce w niskich temperaturach. Na łatwość ich użytkowania wpływa również krótki czas schnięcia i brak konieczności prasowania.

Na mikrofibrze nie zbierają się roztocza ani kurz, dlatego sprawdza się ona wśród alergików. Oferowane ścierki stanowią podstawę branży motoryzacyjnej. Stosuje się je między innymi w warsztatach samochodowych i lakierniczych, ponieważ zostawiają wybrane powierzchnie idealnie gładkie. Mikrowłókna, ze względu na miękkość, znajdują zastosowanie również w przemyśle odzieżowym. Korzystają z nich producenci ubrań dla dzieci tworzący miękkie, przyjemne w dotyku i wytrzymałe bluzki, spodnie oraz bluzy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2022-01-25
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-c-3.html


Podobne Firmy

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. 50123 Wrocław, Oławska 27-29
produktyreklamowe.com.pl
ul. 55093 Brzezia Łąka, Główna 38
Brave Design Jacek Bartosik
ul. 55100 Trzebnica, Roosevelta 5