Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

NFK J. KOPA Sp. J

Samoobsługowe wózki AGV


Wózki samojezdne to nowoczesne urządzenia radzące sobie niemalże w każdych warunkach, które sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, fabrykach i halach magazynowych. Mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach, w których panuje wilgoć i znajdują się duże ilości pyłków. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących oszczędności. Wózki AGV sprawiają, że nie jest konieczne zatrudnianie dodatkowego personelu, a pracownicy mają czas na zajmowanie się innymi obowiązkami. To modele samojezdne dające możliwość optymalizacji poszczególnych procesów. Chronią one przed przestojami i nie wymagają częstych napraw. Urządzenia od renomowanych producentów są funkcjonalne oraz uniwersalne. Służą do transportowania kartonów, kontenerów oraz europalet.  Spotyka się je na liniach montażowych, ponieważ są wykorzystywane do przewozu zarówno całych maszyn, jak i pojedynczych komponentów między stanowiskami.

Szeroki wybór najlepszych maszyn zapewnia firma NFK. Z jej ofertą zapoznają się klienci z dużymi wymaganiami, dla których liczy się bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność w każdych warunkach. Urządzenia te są sterowane za pomocą nawigacji:

  • laserowej z punktami odniesienia,
  • indukcyjnej,
  • magnetycznej.

Część z nich wykorzystuje przewody pod napięciem umieszczane pod posadzką oraz taśmy magnetyczne przyklejane do podłogi. Wózki te wyposażono w nowoczesne systemy sterowania i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie.

Interesują się nimi przedsiębiorcy z branży logistycznej, przemysłowej, medycznej, spożywczej i nie tylko. Przydają się one w miejscach, w których panują niebezpieczne warunki i są zasilane akumulatorami litowo-jonowymi. Gwarantują one wieloletnią eksploatację oraz wydajność na satysfakcjonującym poziomie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.nfk.com.pl
Dodano: 2022-02-04
Telefon: 42 712 56 10
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070

Źródła:
https://www.nfk.com.pl/blog/2021/03/18/autonomiczne-wozki-transportowe-agv


Podobne Firmy

Orpaz
ul. Łódź,
wyprawkowy
ul. 95060 Brzeziny, Słoneczna 37
ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
ul. 97200 Tomaszów Mazowiecki, Piaskowa 138