Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o.

Esperal w Katowicach - czy to faktycznie pomaga?


Walka z alkoholizmem to niezwykle ciężka przeprawa, dlatego najlepiej byłoby nigdy nie zaczynać pić. Niektórzy nie są w stanie wygrać z nałogiem, przez co stopniowo dewastują swoje życie, a może to nawet zakończyć się śmiercią - zgon z powodu choroby alkoholowej jest w Polsce częstym zjawiskiem. Jednocześnie jednak jest wiele metod, by walczyć z nałogiem, warto więc z nich korzystać, by ocalić swoje zdrowie, życie i relacje z ludźmi. Walkę tę można wygrać, trzeba tylko wykazać się determinacją oraz skorzystać z pomocy. Praktycznie nie można poradzić sobie samodzielnie. Dobrym rozwiązaniem może być wszywka z Esperalu.

Jest to specyficzny lek, którzy umieszcza się pod skórą, w okolicy pośladkowej. Działa on przez dwanaście miesięcy, stopniowo uwalniając do organizmu substancję wpływającą na metabolizm alkoholu. Lek ten jest zupełnie obojętny dla organizmu - do czasu, gdy mająca go osoba sięgnie po alkohol. Wówczas można spodziewać się pogorszonego samopoczucia i bardzo przykrych objawów, takich jak wzrost ciśnienia, kołatanie serca, mdłości, a nawet wymioty. Doświadczenie takich objawów po sięgnięciu po alkohol dla większości osób jest szokiem, który powoduje swojego rodzaju otrzeźwienie. Mają one też wrażenie, że dzieje się z nimi coś poważnego (i w niektórych przypadkach faktycznie może tak być), co nierzadko powoduje, że, bojąc się o siebie, zaczynają poważniej podchodzić do kwestii życia w trzeźwości. Przykre objawy sprawiają też, że uzależniony nie ma już możliwości traktowania alkoholu jako ucieczki od problemów i zapewnienie sobie przyjemnego samopoczucia, odprężenia, gdyż jest wprost przeciwnie. Jest to na pewno bardzo ważne dla pokonania nałogu.

Jednak, jak można przeczytać na stronie esperal-katowice.com, wciąż kluczowe jest nastawienie pacjenta. Jeśli ktoś myśli, że uda mu się wyjść z alkoholizmu, przestać pić z dnia na dzień tylko dzięki wszywce, jest niestety w błędzie, gdyż pozostaje jeszcze kwestia uzależnienia psychicznego. Na pewno jednak Esperal jest ważnym wsparciem dla osób, które chcą pokonać nałóg, ale obawiają się, że nie mają na tyle determinacji, by nie sięgnąć po butelkę. Zresztą Agencja bazuje na doświadczeniach swych pacjentów wszywających Esperal w Katowicach i przekonuje, że w większości przypadków dzięki wszywce odnoszą oni sukces. Warto iść w ich ślady i dać sobie szansę na wydobycie się ze szponów nałogu, który niszczy wszystko.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://esperal-katowice.com/
Dodano: 2022-02-02
Telefon: 501312829
Miejscowość: Katowice
Adres: Podchorążych 1A
Kod pocztowy: 40-043

Źródła:
https://esperal-katowice.com/


Podobne Firmy

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. 43300 Bielsko-Biała, Emilii Plater 18a
"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
ul. 40276 Katowice, Pułaskiego 17
Doma Pak
ul. 41400 Mysłowice , Bratków 40