Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Reno Sp. z o.o.

Szklane drzwi loftowe - nowoczesne i praktyczne


Duże przeszklenia znajdujące się w przesuwnych drzwiach doskonale doświetlają pomieszczenia, przez co nie sprawiają one wrażenia ponurych lub ciasnych. To idealne rozwiązanie wśród właścicieli mieszkań o małym metrażu, lecz nie tylko. Interesują się nimi także osoby żyjące w przestronnych domach lub apartamentach, które cenią sobie niebanalne i praktyczne dodatki. Szklane drzwi loftowe znajdują zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach. Doskonale komponują się z betonem, cegłą, drewnem i innymi materiałami. Konstrukcje te produkuje się między innymi z metalu odpornego na pękanie i pozostałe uszkodzenia mechaniczne. Są one wyposażane w przezroczyste lub matowe szyby, przydatne w łazienkach. Zwiększają one prywatność i wyglądają bardzo elegancko.

Zalet związanych z zakupem drzwi przesuwnych jest kilka. Jedną z nich jest fakt, że potrzebują one mniej przestrzeni w porównaniu do ich klasycznych odpowiedników. Z tego względu spotyka się je na ciasnych korytarzach. Do najpopularniejszych zalicza się modele naścienne, których montaż nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku. Są one sprzedawane wraz z metalowymi szynami umieszczanymi na ścianach. To świetny wybór dla osób planujących wykorzystać nieużywane wnęki i zamienić je w praktyczne garderoby.

Elementy, po których przesuwają się drzwi, zostały ukryte pod maskownicami, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie. Drzwi przesuwne występują w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej. Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Reno. Klienci kupujący w tym przedsiębiorstwie chwalą sobie szeroki wybór konstrukcji, wytrzymałość oraz niewygórowane ceny. Czekają na nich także modele kasetowe, nazywane kopertowymi. Wymagają one wydrążenia szczeliny w ścianie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.reno-reno.pl
Dodano: 2022-02-18
Telefon:
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bruzdowa 107M
Kod pocztowy: 02-991

Źródła:
https://www.reno-reno.pl/sklep/drzwi-przesuwne-loftowe-verriere/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a