Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Redakcja Słowo Seniora

Okulary Ajurwedyjskie - czy warto?


Wraz z wiekiem u większości osób pogarsza się wzrok i konieczne jest noszenie soczewek kontaktowych lub indywidualnie dobranych okularów korekcyjnych. Oczywiście wady wzroku występują również u młodych osób, które niejednokrotnie nie wyobrażają sobie noszenia szkieł. Zakładanie soczewek jest z kolei dla wielu niezbyt komfortowe. Na rynku pojawiły się okulary ajurwedyjskie, które według zapewnień producenta mają nawet w przeciągu kilku tygodni znacznie poprawić wzrok danej osoby.

Czym model ajurwedyjski różni się od okularów korekcyjnych?

Soczewki nie zawierają tradycyjnych szkieł, a posiadają specjalne przesłony z dziurkami. Taka konstrukcja pozwala na trenowanie oczu oraz stopniowe leczenie wady wzroku w sposób w pełni naturalny. Oczywiście okulary najlepiej zacząć stosować jak najwcześniej, aby nie dopuścić do poważnych komplikacji i nieodwracalnych wad. 

Jak stosować nowoczesne okulary korekcyjne?

Model ajurwedyjski należy nosić przez kilka minut w odstępach czasu każdego dnia - docelowo do 15 minut dziennie. Gdy właściciel zauważy znaczną lub satysfakcjonującą poprawę wystarczy, że będzie kontynuował treningi w regularnych odstępach czasu - 2-3 razy w tygodniu po 15 minut. To ważne, aby wciąż używać okularów, nie dopuszczając do powrotu wady wzroku. Model jest zalecany przy:

  • krótkowzroczności,
  • dalekowzroczności,
  • starczowzroczności.

Na stronie internetowej slowoseniora.pl można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat działania i użytkowania tego typu okularów korekcyjnych. Z produktu korzystają od lat zarówno seniorzy, jak i młode osoby, które chcą w naturalny sposób ograniczyć zdiagnozowaną wadę wzroku. Z pewnością warto spróbować takiej metody zanim dana osoba zdecyduje się na poważny i inwazyjny zabieg chirurgiczny. 

Kiedy można spodziewać się rezultatów codziennych treningów?

Pierwsze efekty mogą pojawić się już po około 5 dniach codziennych treningów, natomiast maksymalne i stałe rezultaty można zauważyć po 6-7 tygodniach pod warunkiem, że okulary będą używane według zaleceń producenta. W internecie można znaleźć wiele opinii na temat stosowania tego modelu oraz pozytywne komentarze dotyczące osiąganych efektów. Na powyżej stronie można również znaleźć wiele innych ciekawostek i informacji związanych z popularnymi akcesoriami używanymi przez seniorów i nie tylko. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.slowoseniora.pl/
Dodano: 2022-02-16
Telefon: 500 002 228
Miejscowość: Grudziądz
Adres: Jana III Sobieskiego 23
Kod pocztowy: 86-300

Źródła:
https://www.slowoseniora.pl/okulary-ajurwedyjskie-jak-dzialaja-i-jak-ich-uzywac-czy-warto/


Podobne Firmy

Klinika dla młodzieży Oaza
ul. 87850 Choceń, Ługowiska 1
Sfera Nieruchomości
ul. 85021 Bydgoszcz, Gdańska 68
ODEKA SIMP FF
ul. 85030 Bydgoszcz, Toruńska 286