Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


FIN-EL Consulting s.c.

Biuro rachunkowe w Gdańsku - z czyich usług skorzystać?


Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z oferty profesjonalistów w dziedzinie finansów i podatków, takich jak biuro rachunkowe Fin-El w Gdańsku. Cennik za poszczególne usługi został podany na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

W ofercie podmiotu znajduje się między innymi kompleksowe prowadzenie księgowości dla firmy. W tym zakresie biuro proponuje usługę outsourcingu. Korzystają z niej małe i średnie przedsiębiorstwa, jako że oznacza brak konieczności zatrudniania samodzielnego księgowego. Z kolei duże przedsiębiorstwa decydują się na przeniesienie działu księgowości "na zewnątrz" ze względu na to, że często potrzebują elastycznych rozwiązań. Tego rodzaju usługi można także wliczyć w koszty prowadzenia działalności.

Kancelaria świadczy usługi na rzecz spółek prawa handlowego, cywilnych, jawnych i komandytowych. Zajmuje się również obsługą fundacji i stowarzyszeń. W ofercie posiada księgowość pełną i uproszczoną. Można powierzyć jej również zajęcie się kadrami i płacami ze względu na to, że zatrudnia ekspertów również w dziedzinie przepisów prawa. W zakresie usług kadrowo-płacowych znajduje się sporządzanie list płac pracowników, obliczanie składek na ZUS oraz wypełnianie deklaracji do urzędów, opracowywanie umów i rachunków oraz obliczanie wynagrodzeń zatrudnionych osób. Podmiot sporządza również listę płac.

Firma zajmuje się także sprawami związanymi z prawem podatkowym. Jest to szczególnie skomplikowana dziedzina, jako że przepisy w tym zakresie podlegają bardzo częstym zmianom. Dlatego księgowi muszą być stale na bieżąco z modyfikacjami pojawiającymi się w różnych kodeksach. Biuro zapewnia także doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej, analizy dokumentów i umów dotyczących podatków, a także przystępowania do fuzji i przejęć. Na życzenie klienta wydawane są opinie w formie pisemnej, które mogą zostać wykorzystane jako część oficjalnej dokumentacji. Przedsiębiorstwo zatrudnia doradców podatkowych, a także współpracuje z kancelarią prawniczą specjalizującą się w prawie pracy.

Podmiot działa głównie na terenie Gdańska, chociaż rozlicza klientów z całego województwa pomorskiego. W razie pojawienia się nagłego wypadku odbiorcy mogą od razu skontaktować się z przedstawicielami firmy, w tym również w niestandardowych godzinach oraz w dni wolne od pracy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://finel.pl/
Dodano: 2022-03-18
Telefon: (58) 761-45-81
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Bora Komorowskiego 19
Kod pocztowy: 80-377

Źródła:
https://finel.pl/


Podobne Firmy

Albex
ul. 80841 Gdańsk, Grodzka 20
Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Centrum Stomatologiczne Curodental
ul. 80819 Gdańsk, Okopowa 7