Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


JANBOX

Producent opakowań kartonowych z nadrukiem – jaką firmę wybrać?


Pudełka tekturowe to doskonały sposób na zabezpieczenie towarów w magazynie. Ponadto opakowania tego typu są często wykorzystywane przez firmy przeprowadzkowe lub sklepy internetowe do pakowania zamówień dla klientów. Przedsiębiorstwo JanBox to producent opakowań kartonowych z nadrukiem, który oferuje kartony dowolnej wielkości oraz różnego rodzaju akcesoria do ich poprawnego zabezpieczenia. Podmiot realizuje niewielkie zamówienie dla małych firm i klientów indywidualnych oraz duże i skomplikowane, pochodzące od zakładów przemysłowych, sklepów czy instytucji. Klienci mogą kupić pudełka klapowe, fasonowe, folie stretch bezbarwną i czarną, taśmy polipropylenowe i poliestrowe, kątowniki, kratownice, wkłady wypełniające i wiele innych artykułów.

Proponowane produkty są wytrzymałe, tworzone z wielowarstwowej tektury, która zachowuje kształt nawet przy dużym obciążeniu (niektóre modele są przystosowane do towarów o wadze do 50 kg). Do wykonywania napisów na opakowaniach pracownicy wykorzystują metodę fleksograficzną. Dzięki temu nadruki prezentują się estetycznie, są wyraźne, czytelne oraz wykazują niezwykła odporność na ścieranie. Z pewnością pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Fachowcy mogą nadrukować na kartony loga, emblematy, slogany reklamowe, oznaczenia chemiczne i rozmaite grafiki, również bardzo szczegółowe. Nowoczesne maszyny umożliwiają szybką produkcję dużej ilości opakowań.

Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą w doborze odpowiedniego modelu opakowania. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej firmy. Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma towar zgodny z opisem w ustalonym terminie, powinien wybrać tego producenta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://janbox.pl
Dodano: 2022-04-05
Telefon: 12 444 55 66
Miejscowość: Skawina
Adres: Witolda Pileckiego 2
Kod pocztowy: 32-050

Źródła:
https://janbox.pl/oferta/nadruk/


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. 30203 Kraków, Białe Wzgórze 4
Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C