Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


wyprawkowy

Smoczek NUK - w czym tkwi jego fenomen?


Elementem, który powinien znaleźć się w każdej dziecięcej wyprawce, jest smoczek. Zaspokaja on odruch ssania wśród noworodków, a niekiedy też uspokaja i ułatwia zasypianie. Pomaga opanowywać emocje i sprawdza się między innymi podczas podróży. Smoczki bywają zalecane wcześniakom oraz nieco starszym dzieciom, na których ssanie działa relaksująco. Na rynku występują modele w kilku przedziałach cenowych, różniące się od siebie wielkością, kształtem i materiałem wykorzystanym do produkcji. W ostatnich latach zainteresowaniem cieszą się smoczki uspokajające, tworzone z bezpiecznych materiałów, które nie wywołują reakcji alergicznych. Są one dostępne na internetowej stronie wyprawkowy.pl.

Jest to adres przedsiębiorstwa kierującego ofertę do rodziców zainteresowanych zakupem akcesoriów dziecięcych z niezbędnymi certyfikatami. Na jego katalog składa się smoczek NUK dla maluchów w różnym wieku. W tym przypadku odstawą podczas zakupu jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Nie powinien być on ani zbyt duży, ani zbyt mały. Firma proponuje modele w kilku kształtach, a do najpopularniejszych zalicza się te spłaszczane od dołu i delikatnie wypukłe od góry. Ze względu na odpowiednią konstrukcję nie zasłaniają one nosa dziecka, a co za tym idzie – nie utrudniają oddychania.

Sklep proponuje smoczki anatomiczne, symetryczne i okrągłe w wielu wariantach kolorystycznych. Znaczna część klientów decyduje się na modele anatomiczne z silikonu lub kauczuku. Są one bezwonne i bezbarwne, a na dodatek nie odkształcają się na skutek częstego użytkowania. W katalogu znajdują się również uspokajające smoczki dynamiczne, który „pracują” w trakcie ssania, co oznacza, że delikatnie się kurczą i wydłużają. Dzięki temu niemowlak zachowuje naturalny odruch ssania i nie ma problemów z przełykaniem śliny czy oddychaniem.

Obecnie producenci oferują smoczki zapobiegające wadom zgryzu. Zalicza się do nich tak zwane modele ortodontyczne o charakterystycznym kształcie. Są one cieńsze w porównaniu do innych i mają wygięte końcówki. Innym rozwiązaniem wartym uwagi są klasyczne smoczki okrągłe, których kształt przypomina żarówkę. Artykuły te znajdują zastosowanie wśród dzieci karmionych butelką. Produkty te należy co jakiś czas dezynfekować oraz wyparzać w sterylizatorach lub zalewać wrzątkiem, co pozwoli pozbyć się bakterii.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wyprawkowy.pl
Dodano: 2022-04-03
Telefon: 512-667-800
Miejscowość: Brzeziny
Adres: Słoneczna 37
Kod pocztowy: 95-060

Źródła:
https://wyprawkowy.pl/smoczki-uspokajajace-293


Podobne Firmy

Orpaz
ul. Łódź,
NFK J. KOPA Sp. J
ul. 95070 Aleksandrów Łódzki, Kościelna 7
ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
ul. 97200 Tomaszów Mazowiecki, Piaskowa 138