Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Pure Queen

Pachnące płyny do dezynfekcji rąk przydatne w wielu miejscach


Na dłoniach często znajdują się różne drobnoustroje chorobotwórcze, które mogą przedostawać się do oczu, nosa lub ust. Wirusy, bakterie i grzyby są przyczyną różnych infekcji, dlatego ważna jest odpowiednia higiena osobista. Regularne mycie rąk zmniejsza liczbę szkodliwych patogenów. Mydła nie zawsze działają w sposób wystarczający, dlatego wiele osób chętnie sięga po środki antybakteryjne. Płyny oferowane przez firmę PureQueen są preparatami wysokiej jakości, które skutecznie pozbywają się wirusów i bakterii, pielęgnują skórę. Zawierają składniki nawilżające i wyciągi roślinne, dzięki czemu chronią naskórek przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Pięknie pachnący płyn do dezynfekcji rąk jest produktem, który wykorzystywany jest w wielu branżach.

Może być użytkowany w warunkach domowych, placówkach medycznych, na siłowniach, w biurach i urzędach. Dzięki niemu można zmniejszyć ryzyko występowania infekcji wywołanych szkodliwymi patogenami. Preparaty działają bardzo szybko, zawierają składniki, takie jak: 

  • pantenol, 
  • gliceryna naturalna, 
  • ekstrakt z aloesu. 

Wykazują właściwości przeciwzapalne, nawilżające i łagodzące. Producent oferuje także środki do pielęgnacji dłoni. Kremy do rąk są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, których problemem jest sucha i podrażniona skóra. Stymulują produkcję kolagenu, przyspieszają proces regeneracji ran, pobudzają krążenie krwi. W ich składzie znaleźć można miedź, która odpowiada za właściwe napięcie skóry. Środki te chronią przed nadmierną utratą wilgoci, działają antybakteryjne, zapobiegają rozwojowi szkodliwych patogenów. Są wydajne, wspomagają leczenie problemów dermatologicznych. Mogą po nie sięgnąć osoby, których problemem jest atopowe zapalenie skóry i alergie. Wielu klientów chętnie stosuje także płyny wirusobójcze, które przeznaczone są do dezynfekcji różnych powierzchni. Znajdują się one w specjalnie zabezpieczonych butelkach, co zmniejsza ryzyko ich rozlania. Wystarczy zaaplikować je w odpowiednim miejscu, nie wymagają spłukiwania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://purequeen.pl
Dodano: 2021-11-21
Telefon: 793 534 222
Miejscowość: Żukówka
Adres: Żukówka 19a
Kod pocztowy: 05-870

Źródła:
https://purequeen.pl/kategoria-produktu/antybakteryjne/antybakteryjne-do-rak/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a