Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


chlodnicewody.pl

Czy jakaś firma oferuje chłodnice działające w obiegu zamkniętym na wymiar?


Przedsiębiorstwo Chłodnicewody zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości urządzeń służących do chłodzenia w obiegu zamkniętym. Może ono zaoferować sprzęt chłodzący o mocy od 0,8 do 30 kW. Są to maszyny o niezwykłej trwałości, cechujące się niewielkimi rozmiarami, dlatego z łatwością można je przemieszczać.

Oferta dotyczy nie tylko sprzedaży urządzeń różnej mocy, ale także serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Przedsiębiorstwo to zapewnia przeglądy okresowe, diagnostykę, a także ewentualne remonty i doradztwo techniczne. Zatrudnia specjalistów, którzy chętnie doradzają w wyborze i odpowiadają na nurtujące klientów pytania. W ofercie są nie tylko chłodnice, także na wymiar, ale i rozmaite części i materiały eksploatacyjne do nich. Są tam też oryginalne części zamienne oraz ich zamienniki.

Wszystkie dostępne w ofercie urządzenia mają certyfikaty CE, dopuszczające je do eksploatacji na terenie Unii Europejskiej. Wyposażone są w specjalne zabezpieczenia nadprądowe. Oferta obejmuje chillery ogólnego zastosowania, dostępne w różnych rozmiarach i cenach. Trzymają zadaną temperaturę bez względu na temperaturę pomieszczenia. Pracują stabilnie, są wydajne i dostępne w wielu modelach.

Przedsiębiorstwo to ma do zaoferowania także chłodnice z możliwością ustawienia dwóch różnych temperatur oraz chłodnice do laserów CO2. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów firmy, którzy idealnie dobiorą urządzenie do potrzeb nabywcy. Dane do kontaktu można znaleźć na stronie firmy. Są tam też opisy znajdujących się w ofercie urządzeń. Dystrybutor gwarantuje wysoką jakość, a także niezawodność oferowanych urządzeń. Zaprasza do współpracy firmy potrzebujące zaawansowanych technologicznie maszyn chłodzących.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://chlodnicewody.pl
Dodano: 2022-04-17
Telefon: 508 206 765
Miejscowość: Kielce
Adres: Zbożowa 21
Kod pocztowy: 25-416

Źródła:
https://chlodnicewody.pl/


Podobne Firmy

Skypack Maszyny Pakujące
ul. 25-416 Kielce, Olszewskiego 36
PRD Fire Solutions
ul. 26110 Skarżysko-Kamienna, Rejowska 99