Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Ł. Słonik Sp. J.

Co to znaczy, że nasiona Northern Light są automatyczne?


Na rynku można znaleźć różne rodzaje nasion marihuany, w tym m.in. pełnosezonowe, półautomatyczne, medyczne oraz indoor czy outdoor. Odmiana Northern Light pochodząca od amerykańskiej marki Royal Queen Seeds jest zaliczana do tzw. automatów. Oczywiście należy tutaj od razu podkreślić, że na terenie Polski uprawa marihuany jest zakazana i za tego rodzaju działanie grozi kara pozbawienia wolności. Mimo iż w sklepach internetowych oraz stacjonarnych punktach typu coffe shop są dostępne nasiona konopi indyjskich, to można je nabyć wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Klientami są wyłącznie osoby pełnoletnie - w innym przypadku będzie to niedozwolona praktyka zagrożona konsekwencjami prawnymi zarówno dla sprzedawcy, jak i nabywcy produktu.

Mimo wszystko każdy kolekcjoner powinien dobrze wiedzieć, jakie rodzaje nasion trzyma u siebie w domu. Wśród najpopularniejszych są właśnie produkty typu autoflowering ze względu na łatwość w uprawie sadzonek. Najważniejszą różnicą pomiędzy nasionami auto a pozostałymi produktami jest brak konieczności dopasowywania poziomu światła podczas wzrostu i kwitnięcia. Ten rodzaj jest wybierany zazwyczaj przez początkujących hodowców (oczywiście nie dotyczy to obywateli Polski, ponieważ uprawy marihuany są zakazane). 

Gdzie można zamówić nasiona kolekcjonerskie?

Poszukując sklepu internetowego lub stacjonarnego, w którym dostępne są wyroby konopne, zawsze należy weryfikować ich legalność i źródło pochodzenia. Marka GrowSeed współpracuje wyłącznie ze znanymi producentami, którzy działają na rynku już od wielu lat, a także zdobywają liczne wyróżnienia i nagrody za prowadzoną działalność. Firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową (paczki są odpowiednio zabezpieczane na czas dostawy) oraz prowadzi kilka punktów stacjonarnych zlokalizowanych na Bielanach Wrocławskich, a także w Poznaniu i Warszawie. Jeśli chodzi o amerykańskiego producenta Royal Queen Seeds, to w asortymencie sklepu udostępniono następujące rodzaje nasion kolekcjonerskich:

  • pełnosezonowe (Critical, Blue Cheese, Bubble Kush),
  • automatyczne (Amnesia Haze, Diesel, Easy Bud),
  • medyczne (Dance World CBD, Euphoria CBD, Royal Medic CBD),
  • Indoor (Cookies Gelato, El Patron, Shogun),
  • z przewagą Sativy (Chocolate Haze, Fruit Spirit),
  • z przewagą Indicy (Ice, OG Kush),
  • z zawartością 50% Sativy i 50% Indicy.
Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://growseed.pl/
Dodano: 2022-04-30
Telefon: 731829829
Miejscowość: Bielany Wrocławskie
Adres: Słoneczna 4
Kod pocztowy: 55-040

Źródła:
https://growseed.pl/royal-queen-seeds-northern-light-auto
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konopie

Podobne Firmy

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. 50123 Wrocław, Oławska 27-29
produktyreklamowe.com.pl
ul. 55093 Brzezia Łąka, Główna 38
Brave Design Jacek Bartosik
ul. 55100 Trzebnica, Roosevelta 5