Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Re Capital

Twoja działka w Ożarowie Mazowieckim


Nieruchomości od niepamiętnych czasów stanowią jedną z głównych form inwestowania środków pieniężnych i obok takich pól deponowania kapitału jak metale szlachetne, przemysł i kolekcje dzieł sztuki tworzą majątek, jaki można pomnażać przez pokolenia. Jednak jak w każdej innej dziedzinie, również w tym przypadku wiedza i doświadczenie odgrywają dużą rolę. Dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie warto skorzystać z doradztwa lub pośrednictwa kogoś, dzięki komu transakcja będzie faktycznie udana.

Re Capital od lat dopomaga właścicielom działek i osobom, które są zainteresowane ich zakupem, w spełnieniu marzeń o własnej posiadłości lub spieniężeniu ziemi. Specjalizuje się głównie w obsłudze transakcji dotyczących gruntów usytuowanych w województwie mazowieckim, na zachód od Warszawy. Są to bardzo interesujące obszary na mapie z punktu widzenia inwestorów, ponieważ ich granice wyznaczają miejsca o unikalnej wartości przyrodniczej z jednej strony - takie jak Puszcza Kampinoska i buzujące życiem, rozbudowywujące się dzielnice - jak Jelonki, Bemowo, Piaski, Żoliborz, Wola, Ursus czy Włochy z drugiej.

Biuro pośredniczenia w obrocie nieruchomościami posiada w ofercie propozycje sprzedażowe skierowane do różnych grup odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dużym zainteresowaniem wśród poszukujących cieszą się działki budowlane i rekreacyjne. Dostępna w bazie działka w Ożarowie Mazowieckim może być wartym uwagi przedmiotem potencjalnego zakupu dla wielu klientów - m.in. tych, którzy chcą mieszkać w kameralnym miejscu, a zarazem położonym w niedalekiej odległości od granic Warszawy. Szybki czas dotarcia do zachodnich dzielnic stolicy - nie przekraczający zwykle dwóch kwadransów sprawia, że osoby pracujące stacjonarnie mogą cieszyć się mieszkaniem w zacisznym miejscu bez konieczności rezygnowania z życia zawodowego. Bliskość szkół, sklepów czy ośrodków zdrowia czyni z tego miasta lokalizację atrakcyjną dla rodzin z dziećmi, pensjonariuszy, profesjonalistów. Ożarów to również ważny ośrodek gospodarczy, do czego przyczynia się jego położenie w newralgicznym punkcie jednego z najważniejszych traktów komunikacyjnych w Polsce, łączącym Warszawę z Poznaniem.

Odwiedziny na stronie pozwolą zapoznać się ze szczegółami aktualnej oferty sprzedażowej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://n.recapital.pl/
Dodano: 2022-05-16
Telefon: 506 232 519
Miejscowość: Stare Babice
Adres: Dworkowa 20
Kod pocztowy: 05-082

Źródła:
https://n.recapital.pl/dzialki-na-sprzedaz-ozarow-mazowiecki/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a