Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Teasome Sp. z o.o.

Herbata japońska matcha - dlaczego warto ją pić?


Wysokiej jakości herbaty są cennym źródłem składników odżywczych, które korzystnie wpływają na samopoczucie i funkcjonowania organizmu. Wiele z nich wspomaga proces detoksykacji, pozbywa się szkodliwych substancji i usprawnienie trawienie. Po aromatyczne napoje można sięgać nie tylko w okresie zimowym, ale również przez cały rok. Na stronie internetowej  teasome.pl znaleźć można różnego rodzaju herbaty. Działają pobudzająco, relaksująco, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Wspomagają one funkcjonowanie układu immunologicznego.

Dobrym wyborem będą herbaty białe, które są lekkie i delikatne, łatwe w przygotowaniu. Korzystnie wpływają na ciśnienie krwi, neutralizują działanie wolnych rodników, chronią przed stresem oksydacyjnym. Pomagają utrzymać właściwy poziom cholesterolu, zmniejszają ryzyko występowania miażdżycy. Poprawiają pamięć i koncentrację. W sklepie znajdują się herbaty czerwone, które poddawane są procesowi oksydacji. Nabyć tu można rooibos. Napar z liści i łodyg czerwonokrzewu afrykańskiego przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Zawiera polifenole, flawonoidy i antyoksydanty. 

W ofercie dostępna jest także herbata japońska matcha, która powstaje z liści pozbawionych dostępu do słońca. Zielony proszek można wymieszać z wodą przy użyciu bambusowej miotełki. Umożliwia to uzyskanie jednolitego i smacznego napoju. Nie wolno zalewać go wrzątkiem, najlepsza jest woda o temperaturze 80 stopni Celsjusza. Sklep oferuje sproszkowaną hojichę, która powstaje z liści senchy prażonych na piasku. W asortymencie dostępna jest także matcha Keiki, która sprawdzi się jako dodatek do deserów. Klienci znajdą tu także matchę Kotobuki i Seian. Dostępne są w wygodnych metalowych puszkach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://teasome.pl/
Dodano: 2022-06-16
Telefon: 882550083
Miejscowość: Kraków
Adres: Zakrzowiecka 29
Kod pocztowy: 30-376

Źródła:
https://teasome.pl/herbaty/matcha-japonska/


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. 30203 Kraków, Białe Wzgórze 4
Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C