Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


ODEKA SIMP FF

Gdzie przedłużyć uprawnienia elektryczne w Bydgoszczy?


Dzięki powszechności wykorzystywania na co dzień sprzętu i akcesoriów zasilanych przez prąd elektryczny w ostatnich latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na usługi elektryków i monterów instalacji. Wiele osób postanowiło wykorzystać ten trend i rozpoczęło prywatną działalność, realizując zlecenia w powyższym zakresie. 

Aby świadczyć pracę jako elektryk legalnie, konieczna jest nie tylko wiedza, ale także legitymowanie się odpowiednimi uprawnieniami. Można je zdobyć, zapisując się na stosowny kurs. Zwykle trwa on jeden dzień oraz obejmuje teorię i praktykę związaną z szeroko rozumianą elektryką i zasadami BHP. Szkolenie SEP na uprawnienia elektryczne można odbyć, korzystając z oferty dostępnej na stronie odeka.pl. 

Organizator zaprasza do rezerwacji dostępnych terminów, publikowanych online. Kursy odbywają się w Bydgoszczy, w odpowiednio dostosowanym ośrodku, w którym łatwo przeprowadzić zarówno wykład, jak i zajęcia praktyczne. Uczestnik może w tym samym dniu przystąpić też do egzaminu certyfikującego, który upoważnia go do otrzymania uprawnień SEP.

Kursy elektryczne nie są bezterminowe. Należy je odnawiać co pięć lat. Osoby zainteresowane udziałem w wymaganym przez polskiego ustawodawcę szkoleniu przypominającym mogą także skorzystać z powyższej oferty. Należy tylko podczas rezerwacji terminu poinformować, że posiada się już uprawnienia i chce dokonać tylko ich aktualizacji. 

Udział w kursach jest płatny. Cennik organizator zamieszcza na swojej stronie internetowej. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia dla grup zorganizowanych, na przykład reprezentujących jeden warsztat pracy. To atrakcyjna propozycja dla każdego przedsiębiorcy, który prowadzi zakład elektryczny i zatrudnia co najmniej kilkunastu pracowników. 

Z propozycji szkoleń SEP mogą skorzystać też osoby działające na co dzień w branży OZE. Ich również dotyczy obowiązek posiadania uprawnień elektrycznych, którymi powinni legitymować się przed klientem zlecającym założenie solarów i instalacji fotowoltaicznych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.odeka.pl/
Dodano: 2022-06-19
Telefon:
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Toruńska 286
Kod pocztowy: 85-030

Źródła:
https://www.odeka.pl/kursy/elektroenergetyczne


Podobne Firmy

Redakcja Słowo Seniora
ul. 86300 Grudziądz, Jana III Sobieskiego 23
Sfera Nieruchomości
ul. 85021 Bydgoszcz, Gdańska 68
STALPOL SAFES SP. Z O.O.
ul. 86005 Białe Błota k/Bydgoszczy, Szubińska 101d