Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Szyciewdomu.pl

Maszyny do szycia marki Łucznik – czy warto kupić?


Każdy, kto interesuje się szyciem, z pewnością słyszał wiele dobrego o niektórych producentach. Dotyczy to przede wszystkim marki Łucznik. Jest ona obecna na rynku od kilkudziesięciu lat. Najpopularniejsze produkty wciąż można znaleźć w wielu domach. Większość starszych osób z pewnością pamięta te urządzenia lub z nich korzystało. Firma jest znana z produkcji zarówno egzemplarzy do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Stare maszyny do szycia producenta były wykonane z metalu, więc charakteryzowały się znaczną wagą (nawet 20 kg), ale za to były wyjątkowo trwałe, odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Przechowywanie ich w odpowiednich warunkach gwarantowało, że będą służyć kilkanaście lat. Niestety, urządzenia pracowały bardzo głośno. Obecnie większość modeli ma plastikową, lekką obudowę, więc ich przenoszenie nie stanowi problemu. Są również o wiele cichsze. Niestety, nie mogą pochwalić się takim samym poziomem wytrzymałości, dlatego też wymagają większej delikatności i uwagi. Poza tym najnowsze modele oferują więcej przydatnych funkcji, większy zakres ściegów oraz rozmaite udogodnienia, które upraszczają ustawienie maszyny. Dużą popularnością cieszą się modele elektroniczne oraz komputerowe, które dedykowane są zwłaszcza osobom początkującym. System jest prosty w obsłudze, ma wiele zapisanych wzorów i ustawień, dzięki którym możliwość złego dobrania ściegu jest minimalna. Z tego względu każdy, kto chce nauczyć się szyć, z pewnością doceni sprzęt marki. Dodatkowym atutem jest niska cena w porównaniu do urządzeń konkurencji.

Maszyny do szycia i owerloki marki Łucznik znajdują się w asortymencie sklepu Świat AGD Józef Owczarek. Oferta jest rozbudowana, zawiera kilkanaście modeli posiadających różne funkcje, więc łatwo dobrać sprzęt do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo firma oferuje części zamienne oraz niezbędne akcesoria, między innymi miary, szpilki, stojaki na nici, igły, szpulki, stopki, nici do haftu, walizy na sprzęt. Przedsiębiorstwo szybko realizuje zamówienia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.szyciewdomu.pl
Dodano: 2022-07-16
Telefon: 798 501 160
Miejscowość: Wołomin
Adres: Aleja Niepodległości 54a
Kod pocztowy: 05-200

Źródła:
https://www.szyciewdomu.pl/pl/producer/Lucznik/40
https://pl.wikipedia.org/wiki/Owerlok

Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a