Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Sklep z maszynami do szycia – jaki wybrać?


Pracownie krawieckie powinny być wyposażone w odpowiedni sprzęt, który pozwoli na szybkie i profesjonalne wykonanie każdego zamówienia. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest zakup urządzeń w sprawdzonym sklepie. Jak wybrać odpowiednie miejsce?

Na samym początku należy określić potrzeby danej firmy. Małe salony krawieckie będą potrzebować jedynie kilku podstawowych maszyn oraz modeli wielofunkcyjnych, podczas gdy duże szwalnie z reguły kupują sprzęty bardziej specjalistyczne i w większej ilości. Przedsiębiorca powinien podjąć współpracę z firmą, która ma w swoje ofercie duży wybór różnych rodzajów maszyn. Poza tym sklep powinien posiadać produkty cenionych w branży producentów. Dodatkowym atutem jest dostępność części zamiennych, co umożliwi szybką wymianę zużytych komponentów. Jest to ważne dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą się trzymać terminów realizacji zleceń i nie tracić czasu na czekanie na dostarczenie odpowiedniej części.

Sklep z maszynami do szycia prowadzony przez firmę TECHMASZ Cezary Kalinowski oferuje swoim klientom najwyższej klasy wyposażenie krawieckie pochodzące od renomowanych marek, np. Texi, Redstar, Brother, ZOJE, Rotondi, Siruba. Asortyment zawiera owerloki, stebnówki dwuigłowe, maszyny tapicerskie, podszywarki, hafciarki, maszyno-hafciarki, urządzenia prasowalnicze, dziurkarki, plotery tnące i wiele innych sprzętów. Co więcej, firma sprzedaje rozmaite akcesoria, środki do konserwacji oraz części zamienne. Wszystkie produkty są objęte gwarancją. Warto zaznaczyć, że w serwisie prowadzonym przez przedsiębiorstwo klienci mogą dokonać przeglądu i naprawy maszyn. Fachowcy usuwają usterki i wymieniają komponenty w urządzeniach wszystkich producentów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Dodano: 2022-07-20
Telefon: 601827771
Miejscowość: Białystok
Adres: Niska 3
Kod pocztowy: 15-666

Źródła:
https://maszyny-szwalnicze.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Maszyna_do_szycia

Podobne Firmy

Top Design
ul. 15002 Białystok, Henryka Sienkiewicza 55A
P.S.G. Piotr Grądzki
ul. 15811 Białystok, Leszczynowa 50
GLOBAL SILVER Marta Pijanowska
ul. 15603 Olmonty, Chabrowa 9