Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Czy w Łodzi można znaleźć solidnego producenta etykiet?


Półki sklepowe uginają się pod ciężarem produktów różnych marek i konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego właściciele przedsiębiorstw poszukują sposobów na wyróżnienie swojego wyrobu. Jednym z najtańszych i najskuteczniejszych jest zamówienie takich opakowań i naklejek, aby przyciągały oko i intrygowały przekazem. Aby jednak tak się stało, potrzebna jest forma, która takie opakowania wykona.

Jak w każdej dziedzinie, tak i w tej, potrzebna jest odpowiednia wiedza z zakresu marketingu, poparta rzetelnymi badaniami. Niezmiernie istotne są też wykorzystane do produkcji technologie, gwarantujące estetykę i odporność na różne czynniki. Wszystkim tym dysponuje przedsiębiorstwo Aniflex. Jest to producent etykiet służący klientom z Łodzi, Warszawy i wielu innych miast także profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru grafiki oraz technologii druku.

Firma ta projektuje i produkuje opakowania, a także wiele rodzajów etykiet, które dzięki perfekcyjnemu wykonaniu, poza znakowaniem, są też doskonałym nośnikiem reklamy. Dysponuje rozmaitymi materiałami samoprzylepnymi, jak i technikami dekoracyjnymi, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Drukarnia ta zatrudnia świetną kadrę graficzną i współpracuje ze specjalistami z branży marketingowej, dlatego jej etykiety mają jasny, atrakcyjny przekaz i sprawdzą się w wielu branżach. Współpracuje ona z firmami działającymi w przemyśle:

  • spożywczym,
  • kosmetycznym,
  • farmaceutycznym,

a także z centrami logistycznymi i wieloma innymi zakładami, nie tylko produkcyjnymi.

Spółka ta podejmuje się wykonania zleceń nisko- i wysokonakładowych. W swoich pracach wykorzystuje technologie druku cyfrowego i fleksograficznego, a także druk hybrydowy, który został przez nią opatentowany. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://aniflex.pl/
Dodano: 2022-08-19
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200

Źródła:
https://aniflex.pl/oferta/etykiety-samoprzylepne
https://pl.wikipedia.org/wiki/Etykieta_(marketing)

Podobne Firmy

Orpaz
ul. Łódź,
NFK J. KOPA Sp. J
ul. 95070 Aleksandrów Łódzki, Kościelna 7
wyprawkowy
ul. 95060 Brzeziny, Słoneczna 37