Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Be Safe S.C.

Jak wygląda i gdzie wykonać przegląd gaśnic na Śląsku?


Gaśnica to podstawowe urządzenie, które służy do gaszenia ognia, z tego względu powinno być zawsze sprawne i przygotowane do użytku. Warto wiedzieć, że ilość, masa oraz rozmieszczanie sprzętu w budynku zależy od jego wielkości i przeznaczenia. Wszystkie istotne informacje na ten temat znajdują się w ustawie o ochronie pożarowej. Dodatkowo właściciele obiektów powinni mieć świadomość, że gaśnice muszą być regularnie kontrolowane i konserwowane.

Należy zaznaczyć, że przegląd urządzeń odbywa się raz w roku i polega na dokładnym sprawdzeniu sprawności sprzętu przez certyfikowanego specjalistę. Jeśli gaśnica jest w zadowalającym stanie, zostaje dopuszczona do użytku, a fachowiec wystawia odpowiedni dokument i nakleja specjalną nalepkę, na której znajduje się data kolejnej kontroli. Podczas przeglądu kontrolowany jest między innymi poziom napełnienia urządzenia oraz stan obudowy. Poza tym weryfikacji podlega również to, czy gaśnica znajduje się w odpowiednim miejscu w budynku oraz, czy instrukcja obsługi jest czytelna dla użytkownika. Dokładne informacje na temat zakresu kontroli technicznej sprzętu gaśniczego zostały określone w Polskich Normach.

Profesjonalny przegląd gaśnic na Śląsku oferuje firma Be Safe. Oferta obejmuje konserwację oraz legalizację urządzeń. Poza tym, w przypadku jego niesprawności, przedsiębiorstwo może dostarczyć nowe egzemplarze. Dotyczy to wszystkich rodzajów gaśnic (proszkowe, pianowe, śniegowe, gastronomiczne, typu wodna mgła, agregaty gaśnicze). Ponadto podmiot świadczy również inne usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz oferuje fachowe doradztwo. Warto zapoznać się z całą ofertą. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z profesjonalizmu obsługi.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.besafe.net.pl/
Dodano: 2022-08-29
Telefon: 780 123 104
Miejscowość: Warszawa
Adres: RYDYGIERA 19
Kod pocztowy: 01-793

Źródła:
http://www.besafe.net.pl/kategorie/gasnice


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a