Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Landlord Nieruchomości

Mieszkanie do kupienia w Warszawie - zalety lokali z rynku pierwotnego


Zainteresowani nabyciem mieszkań na własność mają w czym wybierać. Czekają na nich obiekty położone w ścisłym centrum lub nieco bardziej na uboczu, które różnią się metrażem, liczbą pokoi czy udogodnieniami. Lokale te pochodzą z rynku wtórnego lub pierwotnego. Pierwsze z nich niejednokrotnie wymagają remontu, na który składa się nie tylko wymiana podłóg czy malowanie ścian, ale też montaż nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub elektrycznej. Czynności te bywają kosztowne, a na dodatek zajmują wiele czasu. Jest to jeden z powodów, dla których nieruchomości od dewelopera stają się coraz popularniejsze wśród singli, par oraz rodzin z dziećmi. Mieszkania w stanie deweloperskim kuszą nowością, designerskim wyglądem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Niejednokrotnie znajdują się na strzeżonych i ogrodzonych osiedlach, które są całodobowo monitorowane.

Deweloperzy gwarantują najwyższy standard i niskie koszty utrzymania lokali. Jest to efektem stosowania materiałów budowlanych doskonałej jakości oraz sprawdzonych rozwiązań, podnoszących jakość życia. Znaczna część z nich wykorzystuje elementy chroniące przed pojawianiem się mostków termicznych, co przekłada się na zwiększoną energooszczędność i niższe rachunki za ogrzewanie. Ponadto nowe bloki spełniają rygorystyczne wymogi przeciwpożarowe, dzięki czemu mieszkańcy czują się bezpiecznie.

Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego to doskonała inwestycja wiążąca się z niewielką ilością formalności oraz brakiem ryzyka ponoszenia kosztów ewentualnych napraw, które pojawiły się w ciągu pięciu lat od momentu podpisania umowy. Mieszkanie do kupienia w Warszawie można znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa Landlord Nieruchomości. Jest to firma istniejąca na rynku od dłuższego czasu, która proponuje lokale położone w atrakcyjnej lokalizacji. Zachęcają one do zakupu korzystną ceną, przestronnymi wnętrzami i udogodnieniami czekającymi na miejscu.

Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem konieczności opłacania podatku od czynności cywilnoprawnych, dzięki czemu nabywcy mogą sporo zaoszczędzić. Mają oni ułatwiony dostęp do kredytu hipotecznego, co przydaje się wśród osób niedysponujących odpowiednią ilością gotówki. Mieszkania, jakie na nich czekają, są przyjazne dla środowiska i portfela. Niekiedy są kupowane z myślą o wynajmie. Rozwiązanie to zapewnia dodatkowy zastrzyk gotówki każdego miesiąca.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://landlord-nieruchomosci.pl
Dodano: 2022-08-21
Telefon: 513 484 273
Miejscowość: Warszawa
Adres: Ksawerów 3
Kod pocztowy: 02-656

Źródła:
https://landlord-nieruchomosci.pl/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a