Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


EKB Drukarnia i Wydawnictwo Płytowe

Reklamowe notesy bez okładki - czy warto w nie inwestować?


Robienie notatek to czynność wykonywana nie tylko podczas zajęć w szkole czy na uczelni, ale też w trakcie konferencji, spotkań firmowych lub innych sytuacji. Część osób zapisuje ważne informacje w telefonie, jednak te mogą się wyładować w najmniej spodziewanym momencie, czego nie można powiedzieć o zwykłych papierowych notesach. Stanowią one częsty wybór wśród przedsiębiorców, rozglądających się za praktycznymi i niedrogimi nośnikami reklamowymi. Pomagają budować pozytywny wizerunek marki i znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach. Modele dostępne na rynku różnią się od siebie liczbą stron, wymiarami, gramaturą papieru i kolorystyką. Są dostępne w asortymencie firmy EKB Drukarnia i Wydawnictwo Płytowe.

Proponuje ona wytrzymałe i estetyczne notesy bez okładki, które ze względu na poręczność, można mieć zawsze przy sobie. Umożliwiają uzupełnienie listy zadań w każdym momencie oraz zapisanie kontaktu do nowopoznanej osoby. Regularne dokonywanie zapisków pomaga ćwiczyć pisanie ręczne, które współcześnie jest coraz częściej wypierane przez pisanie na komputerowej klawiaturze. Notesy są nabywane w formie gadżetów promocyjnych przez przedsiębiorców z różnych branż, którzy nie chcą inwestować w kosztowne często kampanie w mediach tradycyjnych.

Notesy z logotypem przedsiębiorstwa wyglądają bardzo profesjonalnie, dlatego bywają używane na spotkaniach biznesowych. Powierzchnia opisywanych artykułów może być zadrukowywana w dowolny sposób. Najczęściej na okładkach umieszcza się nazwę prowadzonej działalności, logotyp i dane kontaktowe. Nabywcy notesów decydują też o ich kolorystyce oraz rozmiarach. Są one rozdawane pracownikom za osiągane przez nich wyniki lub z okazji świąt, jak również kontrahentom w podziękowaniu za owocną współpracę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://cdprint.pl/
Dodano: 2022-08-16
Telefon: 58 561 74 07
Miejscowość: Starogard Gdański
Adres: Rebelki 7
Kod pocztowy: 83-200

Źródła:
https://cdprint.pl/notesy/notesy-klejone-bez-okladki


Podobne Firmy

Albex
ul. 80841 Gdańsk, Grodzka 20
Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Centrum Stomatologiczne Curodental
ul. 80819 Gdańsk, Okopowa 7