Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Kot4U

Koty brytyjskie - jaka hodowla blisko Warszawy?


Dla wielu osób posiadanie rasowego kota to powód do dumy i radości. Niektórzy decydują się na taki zakup, chcąc dzięki temu rozpocząć własną hodowlę. Bez względu na pobudki, warto przed uiszczeniem zapłaty za wybranego osobnika upewnić się, że korzysta się z oferty sprawdzonego hodowcy. Nie należy sugerować się niską ceną i słownymi zapewnieniami sprzedającego. Udając się po odbiór zwierzęcia, dobrze jest poprosić o udostępnienie dokumentacji kociaka. Certyfikowana hodowla powinna też posiadać wpis do Krajowego Związku Felinologicznego. Brak takowego zaświadczenia powinien zaniepokoić kupującego, gdyż może on mieć wtedy do czynienia z osobą prowadzącą nielegalny chów.

Poszukując dostawcy kotów brytyjskich, mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej kot4u.pl. Pod podanym linkiem prowadzi legalną, zarejestrowaną działalność hodowca brytyjczyków, którego zwierzęta to osobniki pochodzące od championów, zweryfikowane metryką. Przeznaczone do oddania kociaki są poddawane procesowi socjalizacji, głównie w zakresie nauki korzystania z kuwety oraz użytkowania zabawek, które skutecznie tępią ich pazurki. To doceniane przez nowych opiekunów umiejętności, pozwalające uniknąć wielu szkód i bałaganu.

Kotki są dostępne po ukończeniu co najmniej trzech miesięcy. Hodowca skrupulatnie przestrzega tej zasady, doskonale zdając sobie sprawę, że przez pierwsze tygodnie życia maluchy muszą pozostać pod opieką matki, która jak nikt inny pomoże im poznać świat i nauczyć się samodzielności. Kocięta rasy brytyjskiej nadają się zarówno dla singli, jak i dla rodzin z małymi dziećmi. Ich spokojny, zrównoważony charakter pozwala im być doskonałymi towarzyszami dla seniorów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kot4u.pl/pl/
Dodano: 2022-09-14
Telefon: 536 786 024
Miejscowość: Ostrołęka
Adres: XXX XX
Kod pocztowy: 07-400

Źródła:
https://www.kot4u.pl/pl/hodowla/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a