Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Sklep Archjudyta

Bateria wannowa naścienna - czy to dobre rozwiązanie?


Do urządzania łazienek przykłada się coraz większą uwagę. Inwestorzy, urządzając nowe pomieszczenie lub remontując łazienkę, chcą, by pomieszczenie to było maksymalnie funkcjonalne, ale też piękne, najlepiej urządzone w określonym stylu i modne. Duże znaczenie mają też oczywiście względy praktyczne, jak łatwość utrzymania czystości w tym pomieszczeniu, mocno narażonym na zabrudzenia, a także trwałość, zwłaszcza tych elementów, które są intensywnie eksploatowane. Z uwagą zatem wybiera się wszelkie produkty, jakie mają znaleźć się w tym pomieszczeniu, nie tylko gdy chodzi o te największe, jak wanny, kabiny prysznicowe czy sedesy, ale też armaturę, czyli między innymi baterie. Już coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że wcale nie są to detale, a integralne części wyposażenia, mające do odegrania ważne role użytkowe i wizualne.

Do wyboru na sklep-archjudyta.pl są przeróżne baterie, nie tylko jeśli chodzi o ich materiał wykonania czy kolor wykończenia (tradycyjny chromowany nie jest już jedynym wyborem), ale też fason oraz styl, jak i budowę. W tej ostatniej kategorii wyróżnić można między innymi baterie wannowe naścienne, będące klasycznym rozwiązaniem, mającym wiele zalet, jak i na przykład stojące. Te ostatnie są często wybierane do łazienek urządzonych w stylu retro. Kiedy zaś warto postawić na pierwszą opcję?

Bateria stojąca może wyglądać bardzo efektownie, ale nie da się ukryć, że do jej zamontowania potrzeba sporo miejsca. Co prawda Polacy budujący domy coraz częściej urządzają w nich prawdziwe pokoje kąpielowe, niemniej posiadacze mniejszych łazienek, na przykład w blokach, mają do dyspozycji znacznie mniejszy metraż. W takich sytuacjach oszczędność przestrzeni jest niezwykle ważna, a zapewni ją bateria wannowa naścienna. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku wanien tradycyjnie umieszczanych przy ścianie. Jeśli chce się wanną wolnostojącą umieścić z dala od ściany, na przykład na środku pomieszczenia, bateria wolnostojąca będzie jedynym rozwiązaniem.

Jednak na modele naścienne decydują się nie tylko osoby zmuszone do szukania oszczędności miejsca. Jest to też dobre rozwiązanie w przypadku, gdy chce się urządzić łazienkę w tak modnym minimalistycznym stylu, tego rodzaju baterie mają bowiem znaczne części chowane pod tynkiem. Sprzyja to też zachowaniu ich w idealnej czystości, na przykład bez uciążliwych zacieków z wody i mydła.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep-archjudyta.pl/
Dodano: 2022-09-23
Telefon: +48 662 002 392
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Ludowa 19
Kod pocztowy: 41-310

Źródła:
https://sklep-archjudyta.pl/kategoria-produktu/baterie/wanna/


Podobne Firmy

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. 43300 Bielsko-Biała, Emilii Plater 18a
"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
ul. 40276 Katowice, Pułaskiego 17
Doma Pak
ul. 41400 Mysłowice , Bratków 40