Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

M.GlassProject

Szklane opakowania dla farmacji - gdzie zamówić hurtowo?


Podczas produkcji leków istotne jest nie tylko zachowanie odpowiedniej higieny i sterylnych warunków na każdym etapie, ale także właściwy dobór opakowań. Coraz częściej firmy farmaceutyczne, aby ograniczyć używalność materiałów z tworzywa sztucznego, decyduje się na pudełka szklane. Dają one wiele możliwości zastosowania. Można je napełniać zarówno preparatami w formie stałej, jak i płynnej bądź półpłynnej. Istnieje opcja zamówienia dowolnego wybarwienia, w tym ciemnego szkła, które zabezpiecza zawartość przed oddziaływaniem światła, tym samym przedłuża jej trwałość.

Przemysł farmaceutyczny generuje zapotrzebowanie na różne rodzaje opakowań, od niewielkich buteleczek o pojemności zaledwie kilkunastu mililitrów, aż po spore, ponad litrowe opakowania. Na powyższe potrzeby starają się odpowiadać pracownicy firmy M.GLASS PROJECT OPAKOWANIA FARMACEUTYCZNE. Na bieżąco rozszerzają ofertę o nowe produkty, podejmują się także wykonania personalizowanych zamówień.

Dostawca działa na terenie całej Polski. Jest w stanie nawiązać współpracę z przedstawicielami biznesowymi, których interesują szklane opakowania dla farmacji, jednak kadra nie zamyka się na kontakt z innymi branżami. Może zaproponować stały dowóz butelek przeznaczonych dla firm zajmujących się produkcją kosmetyków lub szeroko rozumianą chemią gospodarczą i użytkową. Przygotowana oferta powinna również zainteresować osoby prywatne, zwłaszcza zajmujące się przerobem składników we własnym zakresie i poszukujące opakowań na samodzielnie wykonane kremy, mydła czy domowe preparaty wzmacniające. Szklane butelki świetnie sprawdzą się jako opakowania wielokrotnego użytku w kuchni. Po umyciu można w nich przechowywać zioła i przyprawy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.mglassproject.pl/
Dodano: 2022-10-28
Telefon: +48607380627
Miejscowość: Raszyn
Adres: Tenisowa 5
Kod pocztowy: 05-090

Źródła:
https://www.mglassproject.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Farmacja

Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a