Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Biuro Rachunkowe Nowak Sabina

Biura rachunkowe w Żywcu - czym się zajmują?


Biuro rachunkowe jest podmiotem gospodarczym, realizującym usługi w zakresie rachunkowości, księgowości oraz finansów. Pomocą tego typu interesują się przedsiębiorcy, dla których treści przepisów podatkowych bywają niezrozumiałe. Część z nich decyduje się na długofalową współpracę na zasadzie outsourcingu, sprawdzającą się zarówno w przypadku dużych, jak i mniejszych firm. To ciekawe rozwiązanie zmniejszające ryzyko działań niezgodnych z prawem, prowadzących do otrzymywania kar. Zakres pomocy uzależniony jest od potrzeb klientów oraz specjalizacji pracowników biura. Wiele z nich zajmuje się nie tylko księgowością, ale też kadrami, płacami i kwestiami podatkowymi. Na co dzień przygotowują sprawozdania przesyłane do Zakładów Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędów Skarbowych i przeprowadzają konsultacje online bądź w siedzibie firmy, podczas których wyjaśniają niezrozumiałe zagadnienia podatkowe.

Pracownicy mają kompetencje do reprezentowania klientów w trakcie kontroli skarbowych. Nieustannie śledzą zmiany w przepisach, co przekłada się na poprawność wypełnianych dokumentów. Z ich wsparcia korzystają przedsiębiorcy chcący zaoszczędzić czas. Więcej informacji na ten temat zaprezentowano na witrynie ksiegowa-nowak.pl.

Strona należy do biura rachunkowego w Żywcu, realizującego zlecenia dla klientów o różnych potrzebach. Są to między innymi przedsiębiorcy, osoby fizyczne nieprowadzące działalności oraz osoby planujące założenie firmy, które chcą dowiedzieć się, jakie formalności należy dopełnić. Pracownicy podejmują się:

  • prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych,
  • sporządzania deklaracji podatkowych,
  • pomocy w pozyskiwaniu dofinansowań,
  • przeprowadzania konsultacji,
  • przeprowadzania analizy ryzyka finansowego.
Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ksiegowa-nowak.pl
Dodano: 2022-10-30
Telefon: 662 663 523
Miejscowość: Żywiec
Adres: Oś. Zgoda 67
Kod pocztowy: 34-300

Źródła:
https://www.ksiegowa-nowak.pl/


Podobne Firmy

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. 43300 Bielsko-Biała, Emilii Plater 18a
"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
ul. 40276 Katowice, Pułaskiego 17
Doma Pak
ul. 41400 Mysłowice , Bratków 40