Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Gdzie można kupić gwarantującą bezpieczeństwo szafę na broń z zamkiem elektronicznym?


Przepisy prawa nakładają na osoby posiadające broń jej bezpieczne przechowywanie w specjalnych pomieszczeniach lub urządzeniach spełniających wymagania przynajmniej kasy S1. W takich samych warunkach powinna być przechowywana amunicja. Zabezpieczenia te powinny dawać gwarancję, że broń nie dostanie się w niepowołane ręce. Broń krótką można przechowywać w sejfach domowych lub gabinetowych tej samej klasy.

Pragnąc być w zgodzie z przepisami i zagwarantować strzelbom i pistoletom bezpieczeństwo, wystarczy przejrzeć ofertę producenta sejfów i szaf pancernych Stalpol Safes Sp. z o.o. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji ich różnych modeli wolnostojących i do zabudowy. Konstrukcje te gwarantują najwyższą jakość zabezpieczenia nie tylko przed włamywaczami, ale również przed pożarem. Wszystkie spełniają rygorystyczne wymagania norm potwierdzone atestami.

Sprzedawane przez tego producenta warianty szaf i sejfów cechują się:

  • funkcjonalnością,
  • solidnością,
  • szczelnością,
  • trwałością,

dlatego przechowywane w nich wartościowe przedmioty czy broń będą bezpieczne. Różnią się jednak rozmiarami, pojemnością i poziomami bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy klientowi potrzebna jest szafa pancerna na zamek elektroniczny, czy solidny sejf, personel firmy pomoże wybrać model spełniający oczekiwania nabywcy.

Przedsiębiorstwo to ma w ofercie kilka serii szaf i sejfów, które mogą zostać wyposażone zgodnie z wymaganiami kupującego. Cena dotyczy modelu ze standardowym wyposażeniem, ale klient ma możliwość wyboru okuć, ryglowania, zamków itp. Asortyment obejmuje szafy nawet na kilkanaście sztuk broni długiej z półkami, przegrodami, skarbczykami, uchwytami piankowymi oraz magnetycznymi na wyciory.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl
Dodano: 2022-11-21
Telefon: +48 52 381 42 11
Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy
Adres: Szubińska 101d
Kod pocztowy: 86-005

Źródła:
https://www.sejfy-stalpol.pl/szafy-na-bron-klasa-s1-serii-standard/264-4732-szafa-na-bron-gg-6-zamek-elektroniczny.html


Podobne Firmy

Redakcja Słowo Seniora
ul. 86300 Grudziądz, Jana III Sobieskiego 23
Sfera Nieruchomości
ul. 85021 Bydgoszcz, Gdańska 68
ODEKA SIMP FF
ul. 85030 Bydgoszcz, Toruńska 286