Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Meble-Bocian

Drewniany wieszak ścienny - czy warto go kupować?


Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, do jakiego wchodzą lokatorzy lub goście. To właśnie w nim zdejmowane są buty lub okrycia wierzchnie, co oznacza, że powinien być wyposażony nie tylko w szafki na obuwie czy siedziska, ale też wieszaki. Są to praktyczne dodatki, dzięki którym nie jest konieczne każdorazowe odwieszanie ubrań do szafy. Bywają nieocenione szczególnie jesienią oraz zimą i mogą być wyposażane w niewielką półkę, przykładowo na czapki, szaliki bądź rękawiczki.

Dziś w sklepach można znaleźć wieszaki w rozmaitej stylistyce, rozmiarach i odcieniach kolorystycznych. Konstrukcje te różnią się także materiałami wykorzystanymi do produkcji. Osoby ceniące sobie klasyczne i ponadczasowe rozwiązania stawiają często na dodatki z drewna. Surowiec ten jest ekologiczny i wolny od szkodliwych substancji, a na dodatek kojarzy się z rodzinnym ciepłem i przytulnością. Może być malowany na dowolne odcienie, co ułatwia dopasowanie go do danego pomieszczenia.

Drewno jest obrabiane na szereg sposobów, co sprawia, że wieszaki dostępne na rynku, przyjmują ciekawe kształty. Osoby ceniące sobie minimalizm stawiają często na modele pozbawione zdobień, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by nabyć dodatki z licznymi żłobieniami bądź napisami. Tego typu produkty proponuje przedsiębiorstwo Furnigo. Od lat sprzedaje ono designerskie i funkcjonalne wieszaki, sprawdzające się w domach, mieszkaniach oraz obiektach użyteczności publicznej.

W asortymencie znajduje się drewniany wieszak ścienny, który znakomicie współgra z wnętrzami urządzonymi w stylu boho oraz skandynawskim. Podkreśla charakter pomieszczenia i nie zajmuje dużo miejsca, dlatego odnajduje się w ciasnych przedpokojach. To praktyczny produkt będący alternatywą dla wieszaka stojącego, który odznacza się prostym montażem. Niektórzy umieszczają go w łazienkach, w których służy do odwieszania szlafroków lub ręczników oraz w kuchniach. Firma proponuje wieszaki z napisami, takimi jak:

  • home,
  • keys,
  • London,
  • bathroom,
  • weź klucze,
  • rozbierz się,
  • witamy.
Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://furnigo.pl/
Dodano: 2022-11-25
Telefon: 343000052
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wręczycka 268
Kod pocztowy: 42-202

Źródła:
https://furnigo.pl/pl/c/Wieszaki-Scienne/50


Podobne Firmy

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. 43300 Bielsko-Biała, Emilii Plater 18a
"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
ul. 40276 Katowice, Pułaskiego 17
Doma Pak
ul. 41400 Mysłowice , Bratków 40