Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Centrum Szkoleniowe Wspólna

Szwedzki online – kiedy zdalna nauka może się przydać?


Obecnie wiele osób decyduje się na rozwijanie swojej kariery lub kształcenie za granicą. Z kolei w licznych miejscach zatrudnienia na terenie kraju można mieć styczność z międzynarodowym środowiskiem, ponieważ biznesy niejednokrotnie mają szeroki zasięg. Znajomość języków obcych odgrywa więc w dzisiejszych czasach bardzo istotną rolę. Może się ona okazać przydatna podczas zatrudnienia w międzynarodowej firmie, czy też obsługiwania klientów zagranicznych. Również w trakcie wycieczek rekreacyjnych do innych państw może pojawić się potrzeba komunikacji z osobami posługującymi się językiem obcym. Przydatnym rozwiązaniem okazać się może szwedzki online.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem ce.edu.pl znaleźć można bardzo ciekawe propozycje odnoszące się do nauki języków obcych. Podmiot prowadzący wskazaną witrynę ma do zaoferowania swoim klientom zarówno usługi edukacyjne, jak i tłumaczeniowe. Osoby zainteresowane mogą znaleźć tutaj kursy grupowe, indywidualne oraz prowadzone na odległość z języków takich jak:

  • węgierski
  • szwedzki
  • chorwacki
  • grecki
  • fiński
  • norweski

Przedsiębiorstwo ma w ofercie również kursy przeznaczone dla firm, dzięki czemu osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mogą dawać swoim pracownikom możliwość pracy nad swoimi kompetencjami lingwistycznymi. Firma jest usytuowana na terenie Warszawy. Zakres propozycji podmiotu obejmuje również wykonywanie tłumaczeń ustnych, pisemnych oraz uwierzytelnionych. Klienci przedsiębiorstwa mogą tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, ciekawe zajęcia, wysoką jakość obsługi oraz na profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.

Nauka zdalna może być bardzo przydatną opcją dla tych, którzy prowadzą zabiegany tryb życia i chcą mieć możliwość uczestniczenia w zajęciach w zasadzie z dowolnego miejsca. Jest to również praktyczne rozwiązanie dla osób zmotywowanych do rozwijania swoich umiejętności językowych. Udział w zajęciach odbywających się na odległość może być świetnym sposobem na efektywne wykorzystywanie własnego czasu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ce.edu.pl/
Dodano: 2022-12-03
Telefon: 665 01 77 77
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wspólna 56
Kod pocztowy: 00-686

Źródła:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/szwedzki


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a