Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PANELE-SKLEP.PL

Panele Swiss Krono - gdzie je dostać?


Wysokiej jakości panele od zaufanych producentów służą przez lata i rzadko ulegają uszkodzeniom. Są objęte wieloletnią gwarancją i mogą być kładzione w często eksploatowanych przestrzeniach. Interesują się nimi osoby chcące zrezygnować z drewnianych parkietów, które są droższe oraz płytek. Bez obaw można chodzić po nich boso, ponieważ nie są zimne i sprawiają, że pomieszczenia kojarzą się z rodzinnym ciepłem. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego dopasowanie ich do różnych stylów aranżacyjnych staje się proste. To świetny wybór dla osób ceniących sobie ponadczasowe rozwiązania w konkurencyjnych cenach, które nie wychodzą z mody.

Niektóre podłogi mogą być demontowane i układane w nowym mieszkaniu lub domu, co generuje oszczędności. Ich montaż przebiega sprawnie i nie wymaga dysponowania wieloma narzędziami, dlatego znaczna część osób podejmuje się tego zadania na własną rękę. Mają na to wpływ zamki lub niewielkie zatrzaski, w jakie wyposażono panele. Dają one szansę stworzenia estetycznej i gotowej do użytku podłogi w krótkim czasie. Na rynku występują między innymi panele laminowane z płyt HDF o różnej gęstości oraz warstwy fotograficznej, imitującej drewno lub pozostałe materiały. Nie potrzebują stosowania klejów i nie przesuwają się podczas użytkowania.

Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Panele-Sklep. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2003 roku i od tego czasu proponuje wytrzymałe produkty dla klientów z dużymi wymaganiami. Jego katalog obejmuje panele Swiss Krono, nabywane ze względu na estetyczny wygląd, staranność wykonania i niepodatność na zniszczenia mechaniczne. Warstwy, z jakich je stworzono, zostały ze sobą połączone w procesie laminacji. Pierwszą z nich jest warstwa wewnętrzna, na którą składa się płyta wiórowa, natomiast powierzchnia górna jest wzmacniana przy użyciu tlenku glonu, dzięki czemu jest odporna na pękanie, naciski oraz zarysowania.

Na oferowanych panelach bez obaw można umieszczać cięższe meble, takie jak szafy czy komody. Nie tracą swoich kolorów pod wpływem słońca i sprawdzają się w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Są nabywane przez wzgląd na nieskomplikowane czyszczenie, które nie zajmuje wiele czasu oraz szeroki wybór pod kątem klasy ścieralności, grubości czy odcienia. Mogą imitować drewno, takie jak:

  • sosna,
  • dąb,
  • jesion,
  • akacja,
  • teak,
  • merbau.
Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://panele-sklep.pl/
Dodano: 2022-12-12
Telefon: 578 550 240
Miejscowość: Kraków
Adres: Łagiewnicka 52
Kod pocztowy: 30-417

Źródła:
https://panele-sklep.pl/producent/swiss-krono/


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. 30203 Kraków, Białe Wzgórze 4
Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C