Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


REGNIS SP. Z O.O.

Retro grzejnik łazienkowy - czym się wyróżnia?


Odpowiednia temperatura w łazienkach nie tylko przekłada się na komfort kąpieli w wannie czy brania prysznica, ale też na szybkość schnięcia mokrych rzeczy oraz mniejsze ryzyko pojawiania się trudnej do usunięcia pleśni czy grzybów. Są to główne powody, dla których w tego typu pomieszczeniach montuje się grzejniki. Producenci dobrze wiedzą, że łazienki znajdujące się w blokach, bardzo często są dość małe, dlatego oferują między innymi urządzenia o niewielkich gabarytach, które nie przytłaczają wnętrz swoją obecnością. Są przytwierdzane bezpośrednio do ścian, a część z nich ma termostaty lub dodatkowe grzałki. Kaloryfery przydają się późną jesienią, zimą oraz wczesną wiosną, kiedy to temperatura za oknem jest niska. Osoby urządzające łazienki wybierają często modele drabinkowe z charakterystycznymi rurkami umieszczanymi w orientacji poziomej.

Przed ich wyborem warto przyjrzeć się mocy grzewczej, która powinna być dobierana z uwzględnieniem metrażu wnętrza oraz indywidualnych potrzeb nabywców. Równie istotny jest materiał wykorzystany do produkcji. Urządzenia renomowanych producentów są tworzone z aluminium lub stali nierdzewnej, odpornych na korozję i łatwych w utrzymaniu w czystości. Metale te są barwione na szereg odcieni, co ułatwia dopasowanie grzejnika do stylistyki łazienki i swoich upodobań.

Największym zainteresowaniem cieszą się modele białe i czarne, które zawsze wyglądają dobrze i nie wychodzą z mody, choć niektórzy stawiają na sprzęty w rzucających się w oczy kolorach, które są ozdobą samą w sobie. Nabywcy grzejników mają w czym wybierać, ponieważ czasy, w których w sklepach dostępne były głównie toporne modele żeliwne, dawno należą do przeszłości. Nowoczesne urządzenia odznaczają się minimalistycznym designem, a część z nich przyjmuje intrygujące kształty, dzięki czemu nie da się przejść obok nich obojętnie.

Można je nabyć w przedsiębiorstwie Regnis, oferującym między innymi retro grzejnik łazienkowy, polecany miłośnikom stylu vintage. Podkreśla on styl pomieszczenia, w jakim się znajduje i jest produkowany w Polsce. Występuje w wersji elektrycznej lub wodnej, a jego montaż nie zajmuje wiele czasu. Firma proponuje modele drabinkowe o prostej formie, które mają podłączenie górne bądź dolne. Są używane chętnie do suszenia ubrań wyciąganych z pralki lub ręczników po kąpieli.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.regnisgrzejniki.pl
Dodano: 2023-01-17
Telefon: 507 222 874
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: Tarnowska 32
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://sklep.regnisgrzejniki.pl/produkt/grzejnik-lazienkowy-lezka-retro.html


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. 30203 Kraków, Białe Wzgórze 4
Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C