Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Brandeco

Firma w Sopocie zajmująca się fotowoltaiką - co proponuje?


Na panele fotowoltaiczne składają się szyby chroniące przed uszkodzeniami instalacji oraz ogniwa krzemowe, których zadaniem jest pobieranie energii słonecznej i zamienianie jej na prąd. Konstrukcje te bazują także na półprzewodnikowych płytach wytwarzających pole elektryczne, dzięki którym pojawia się napięcie i następuje przepływ prądu. Są one spotykane w wielu gospodarstwach domowych, ponieważ generują spore oszczędności, a część osób uzyskuje na nie dofinansowanie. Montuje się je na dachach lub elewacjach oraz niezacienionych gruntach. Są podłączane do trójfazowej sieci elektroenergetycznej przy użyciu falowników. Można je nabyć na stronie brandeco.pl.

Jest to adres przedsiębiorstwa, z jakim kontaktują się mieszkańcy Sopotu. Fotowoltaika, w jakiej specjalizują się jego pracownicy, to nowoczesne systemy zapewniające niezależność i chroniące przed przerwami w dostawach prądu. Systemy zamawiane przez klientów znajdują zastosowanie jako źródła zasilania punktów oświetleniowych w obiektach mieszkalnych lub rolniczych oraz ogrodowych altanach. Składają się z inwerterów, liczników energii, modułów sterujących i monokrystalicznych ogniw krzemowych.

Istnieje szereg powodów, dla których inwestycja w fotowoltaikę okaże się dobrym pomysłem. Instalacje nabywane przez klientów są bezobsługowe i działają niezależnie od warunków pogodowych. To długowieczne systemy pozyskujące darmowy prąd, które nie szkodzą środowisku naturalnemu, ponieważ nie wiążą się z emisją toksycznych substancji do atmosfery. Sprawdzają się w obiektach prywatnych oraz publicznych. Ponadto odznaczają się cichą i nieuciążliwą pracą, nieskomplikowanym montażem, nowoczesnym designem oraz brakiem konieczności konserwowania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://brandeco.pl
Dodano: 2023-01-24
Telefon: 665 005 000
Miejscowość: Słupsk
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
http://brandeco.pl/instalacje-fotowoltaiczne-sopot.php


Podobne Firmy

Albex
ul. 80841 Gdańsk, Grodzka 20
Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Centrum Stomatologiczne Curodental
ul. 80819 Gdańsk, Okopowa 7